N'OVEEN IKN230 Economic Insekticídna lampa Sivá
Kód: OSWOOVLOB0048Podrobný popis
N'OVEEN IKN230 Economic Insekticídna lampa Sivá| Ekvivalentná žiarovka výkon | 30 W |
| Maximálne pokrytie | 60 m² |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 280 mm |
| Šírka | 490 mm |
| Hmotnosť | 1,77 kg |
| Vstupné napätie | 230 - 240 V |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| UV svetlo | Áno |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Základný materiál | ABS, Kov |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Typ produktu | Insekticídna lampa |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal., Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5902221622205 |
| Ekvivalentná žiarovka výkon: | 30 W |
| Maximálne pokrytie: | 60 m² |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Šírka: | 490 mm |
| Hmotnosť: | 1,77 kg |
| Vstupné napätie: | 230 - 240 V |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| UV svetlo: | Áno |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Základný materiál: | ABS, Kov |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Typ produktu: | Insekticídna lampa |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal., Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
