Naparovacia žehlička Black+Decker BXIR3000E
Kód: AGDBDEZEL0011Podrobný popis
Naparovacia žehlička Black+Decker BXIR3000E| Kapacita vodného zásobníka | 0,42 l |
| Funkcia parného rázu | Áno |
| Automatické odstraňovanie vodného kameňa | Áno |
| Materiál žehliacej plochy | Žehliaca plocha Cerilium |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Farba | Čierna |
| Systém proti kvapkaniu | Áno |
| Výkon parného rázu | 200 g/min |
| Stály výstup pary | 45 g/min |
| Návod na použitie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Šírka balenia | 330 mm |
| Výška balenia | 140 mm |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 240 V |
| Príkon | 3000 W |
| Upozornenia | Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8432406180192 |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,42 l |
| Funkcia parného rázu: | Áno |
| Automatické odstraňovanie vodného kameňa: | Áno |
| Materiál žehliacej plochy: | Žehliaca plocha Cerilium |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Systém proti kvapkaniu: | Áno |
| Výkon parného rázu: | 200 g/min |
| Stály výstup pary: | 45 g/min |
| Návod na použitie: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Šírka balenia: | 330 mm |
| Výška balenia: | 140 mm |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 240 V |
| Príkon: | 3000 W |
| Upozornenia: | Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
