Ručný naparovač Philips série 7000 STH7020/20
Kód: AGDPHIZEL0413Podrobný popis
Ručný naparovač Philips série 7000 STH7020/20| Nastaviteľná para | Áno |
| Trvalý výstup pary | Áno |
| Naparovacia špička Steam tip pre ťažko dostupné miesta | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,5 m |
| Vertikálne naparovanie | Áno |
| Jednoduché uskladnenie | Áno |
| Doba zahrievania | 30 s |
| Špička na presné žehlenie | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Model | Naparovacia žehlička |
| Funkcia parného rázu | Nie |
| LED indikátory | Aktivita |
| Automatické vypnutie | Nie |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
| Počet nastavení | 2 |
| Čas ohrevu | 30 s |
| Základný materiál | Plast |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Počet programov | 2 |
| Vhodná pre vodu z vodovodného kohútika | Áno |
| Farba | Čierna |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,1 L |
| Bezpečné pre všetky typy tkanín | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Výška | 141 mm |
| Šírka | 129 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Príkon | 1500 W |
| Upozornenia | Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
| Kontrolka | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8720389007446 |
| Nastaviteľná para: | Áno |
| Trvalý výstup pary: | Áno |
| Naparovacia špička Steam tip pre ťažko dostupné miesta: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,5 m |
| Vertikálne naparovanie: | Áno |
| Jednoduché uskladnenie: | Áno |
| Doba zahrievania: | 30 s |
| Špička na presné žehlenie: | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Model: | Naparovacia žehlička |
| Funkcia parného rázu: | Nie |
| LED indikátory: | Aktivita |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
| Počet nastavení: | 2 |
| Čas ohrevu: | 30 s |
| Základný materiál: | Plast |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Počet programov: | 2 |
| Vhodná pre vodu z vodovodného kohútika: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,1 L |
| Bezpečné pre všetky typy tkanín: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Výška: | 141 mm |
| Šírka: | 129 mm |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Príkon: | 1500 W |
| Upozornenia: | Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
| Kontrolka: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
