Russell Hobbs 28370-56 Ručný naparovač odevov 0,15 l 1700 W Modrý, zlatý
Kód: AGDRUSZEL0020Podrobný popis
Russell Hobbs 28370-56 Ručný naparovač odevov 0,15 l 1700 W Modrý, zlatý| Skladovacia taška | Áno |
| Počet kief | 3 |
| Štetec v balení | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Dĺžka šnúry | 3 m |
| Typ zariadenia | Ručný parný čistič |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Doba chodu | 7 min |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Farba | Modrá, Zlato |
| Doba vyhriatia | 1 min |
| Stály výstup pary | 20 g/min |
| Materiál dosky | Keramický |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,15 L |
| Príkon | 1700 W |
| Upozornenia | Be careful when using the device to avoid burns., Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5038061136302 |
| Skladovacia taška: | Áno |
| Počet kief: | 3 |
| Štetec v balení: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 3 m |
| Typ zariadenia: | Ručný parný čistič |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Doba chodu: | 7 min |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Farba: | Modrá, Zlato |
| Doba vyhriatia: | 1 min |
| Stály výstup pary: | 20 g/min |
| Materiál dosky: | Keramický |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,15 L |
| Príkon: | 1700 W |
| Upozornenia: | Be careful when using the device to avoid burns., Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
