Russell Hobbs Copper Express Suché aj parné žehlenie 2600 W Čierna, Medená
Kód: AGDRUSZEL0021Podrobný popis
Russell Hobbs Copper Express Suché aj parné žehlenie 2600 W Čierna, Medená| Model | Suché aj parné žehlenie |
| Výkon parného rázu | 150 g/min |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,315 L |
| Farba | Meď, Čierna |
| Žehliaci výkon | 2600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Hĺbka balenia | 165 mm |
| Výška balenia | 132 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,54 kg |
| Šírka balenia | 311 mm |
| Upozornenia | Be careful when using the device to avoid burns., Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5038061104516 |
| Model: | Suché aj parné žehlenie |
| Výkon parného rázu: | 150 g/min |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,315 L |
| Farba: | Meď, Čierna |
| Žehliaci výkon: | 2600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Hĺbka balenia: | 165 mm |
| Výška balenia: | 132 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,54 kg |
| Šírka balenia: | 311 mm |
| Upozornenia: | Be careful when using the device to avoid burns., Do not leave the iron on unattended., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
