Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK
Kód: AGDBRAZEL0047Podrobný popis
Žehlička BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK| Stály výstup pary | 45 g/min |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Model | Suché aj parné žehlenie |
| Výkon parného rázu | 200 g/min |
| Systém proti kvapkaniu | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,27 L |
| Materiál žehliacej plochy | SuperCeramic |
| Farba | Modrá, Čierna |
| Špička na presné žehlenie | Áno |
| Trvalý výstup pary | Áno |
| Žehliaci výkon | 2400 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8021098001948 |
| Stály výstup pary: | 45 g/min |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Model: | Suché aj parné žehlenie |
| Výkon parného rázu: | 200 g/min |
| Systém proti kvapkaniu: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,27 L |
| Materiál žehliacej plochy: | SuperCeramic |
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Špička na presné žehlenie: | Áno |
| Trvalý výstup pary: | Áno |
| Žehliaci výkon: | 2400 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
