Prívesok na kľúče Good Loot Zaklínač 3 - Geralt Dva meče
Kód: GDGCENBRE0008Podrobný popis
Prívesok na kľúče Good Loot Zaklínač 3 - Geralt Dva meče| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Podporuje zvukové efekty | Nie |
| Na základe | Hra |
| Zavesiteľné | Áno |
| Vyžadované batérie | Nie |
| Výška balenia | 150 mm |
| Hĺbka balenia | 30 mm |
| Šírka balenia | 70 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 24 g |
| Upozornenie EÚ TSD | Nevhodné pre deti do 36 mesiacov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keychains |
|---|---|
| EAN: | 5908305243311 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Podporuje zvukové efekty: | Nie |
| Na základe: | Hra |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Vyžadované batérie: | Nie |
| Výška balenia: | 150 mm |
| Hĺbka balenia: | 30 mm |
| Šírka balenia: | 70 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 24 g |
| Upozornenie EÚ TSD: | Nevhodné pre deti do 36 mesiacov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
