Cosmo Design ANIKA grafit/grafit 2.0/2.6 kuchynský nábytok
Kód: MKUSKRZMK0009Podrobný popis
Cosmo Design ANIKA grafit/grafit 2.0/2.6 kuchynský nábytok| Návod na inštaláciu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Zoznam skriniek | DNP PL (900x820x446) x 1, W80 (800x720x288) x 1, D80 (800x820x446) x 1, D20 CARGO (200x820x510) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, W45 PL (450x720x288) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky | Nie |
| Typ produktu | sada nábytku |
| Kolekcia | ANIKA |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Grafit |
| Panel sokla | Áno |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Zábradlia | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Farba | Grafit |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Farba rámčeka | Grafit |
| Materiál dverí | MDF |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Celková hĺbka | 200 cm |
| Celková šírka | 260 cm |
| Počet balení | 9 |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen furniture |
|---|---|
| EAN: | 5905406021756 |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Zoznam skriniek: | DNP PL (900x820x446) x 1, W80 (800x720x288) x 1, D80 (800x820x446) x 1, D20 CARGO (200x820x510) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, W45 PL (450x720x288) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky: | Nie |
| Typ produktu: | sada nábytku |
| Kolekcia: | ANIKA |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Grafit |
| Panel sokla: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Zábradlia: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Farba: | Grafit |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Farba rámčeka: | Grafit |
| Materiál dverí: | MDF |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Celková hĺbka: | 200 cm |
| Celková šírka: | 260 cm |
| Počet balení: | 9 |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
