Cosmo Design ANIKA grafit/grafit 2.0 kuchynský nábytok
Kód: MKUSKRZMK0008Podrobný popis
Cosmo Design ANIKA grafit/grafit 2.0 kuchynský nábytok| Montážna sada | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Vrátane pracovnej dosky | Nie |
| Zoznam skriniek | DK60 (600x820x510) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 OKGR (600x360x288) x 1, W80 (800x720x288) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1 |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Ďalšie informácie | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Panel sokla | Áno |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Zábradlia | Áno |
| Farba rámčeka | Grafit |
| Typ produktu | sada nábytku |
| Farba | Grafit |
| Farba dverí | Grafit |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Kolekcia | ANIKA |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Dĺžka rukoväti | 12,8 cm |
| Celková šírka | 200 cm |
| Celková hĺbka | 44,6 cm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen furniture |
|---|---|
| EAN: | 5905406021763 |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Vrátane pracovnej dosky: | Nie |
| Zoznam skriniek: | DK60 (600x820x510) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 OKGR (600x360x288) x 1, W80 (800x720x288) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1 |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Panel sokla: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Zábradlia: | Áno |
| Farba rámčeka: | Grafit |
| Typ produktu: | sada nábytku |
| Farba: | Grafit |
| Farba dverí: | Grafit |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Kolekcia: | ANIKA |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Dĺžka rukoväti: | 12,8 cm |
| Celková šírka: | 200 cm |
| Celková hĺbka: | 44,6 cm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
