Kuchynský nábytok Cosmo Design ANIKA, remeselne spracovaný dub/grafit 2,0/2,6
Kód: MKUSKRZMK0007Podrobný popis
Kuchynský nábytok Cosmo Design ANIKA, remeselne spracovaný dub/grafit 2,0/2,6| Zoznam skriniek | DK60 (600x820x510) x 1, D80 (800x820x446) x 1, D20 CARGO (200x820x510) x 1, W80 (800x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, W45 PL (450x720x288) x 1, DNP PL (900x820x446) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky | Nie |
| Montážna sada | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Typ produktu | sada nábytku |
| Farba | Grafit, Remeselnícky dub |
| Panel sokla | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Farba dverí | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia | ANIKA |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Materiál dverí | MDF |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Farba rámčeka | Grafit |
| Zábradlia | Áno |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Celková šírka | 260 cm |
| Celková hĺbka | 200 cm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Počet balení | 9 |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen furniture |
|---|---|
| EAN: | 5905406021817 |
| Zoznam skriniek: | DK60 (600x820x510) x 1, D80 (800x820x446) x 1, D20 CARGO (200x820x510) x 1, W80 (800x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, W45 PL (450x720x288) x 1, DNP PL (900x820x446) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky: | Nie |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Typ produktu: | sada nábytku |
| Farba: | Grafit, Remeselnícky dub |
| Panel sokla: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Farba dverí: | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia: | ANIKA |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Materiál dverí: | MDF |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Farba rámčeka: | Grafit |
| Zábradlia: | Áno |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Celková šírka: | 260 cm |
| Celková hĺbka: | 200 cm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Počet balení: | 9 |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
