Kuchynský nábytok Cosmo Design ANIKA, remeselne spracovaný dub/grafit 2.0
Kód: MKUSKRZMK0006Podrobný popis
Kuchynský nábytok Cosmo Design ANIKA, remeselne spracovaný dub/grafit 2.0| Montážna sada | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Zoznam skriniek | W80 (800x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 OKGR (600x360x288) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky | Nie |
| Zábradlia | Áno |
| Ďalšie informácie | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Kolekcia | ANIKA |
| Farba dverí | Remeselné dubové drevo |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Panel sokla | Áno |
| Farba rámčeka | Grafit |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Typ produktu | sada nábytku |
| Farba | Remeselnícky dub, Grafit |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Dĺžka rukoväti | 12,8 cm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Celková šírka | 200 cm |
| Celková hĺbka | 44,6 cm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen furniture |
|---|---|
| EAN: | 5905406021824 |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Zoznam skriniek: | W80 (800x720x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 OKGR (600x360x288) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1 |
| Vrátane pracovnej dosky: | Nie |
| Zábradlia: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Kolekcia: | ANIKA |
| Farba dverí: | Remeselné dubové drevo |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Panel sokla: | Áno |
| Farba rámčeka: | Grafit |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Typ produktu: | sada nábytku |
| Farba: | Remeselnícky dub, Grafit |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Dĺžka rukoväti: | 12,8 cm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Celková šírka: | 200 cm |
| Celková hĺbka: | 44,6 cm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
