Krause skladacie schodíky Treppy strieborné
Kód: NREKREDRA0001Podrobný popis
Krause skladacie schodíky Treppy strieborné| Zložená výška | 55 cm |
| Maximálna váha (kapacita) | 150 kg |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Zložená hĺbka | 20 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška (max) | 45 cm |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Hliník |
| Odkladacia časť | Áno |
| Počet priečok rebríka | 2 krokov |
| Upozornenia | Do not use near power lines. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ladders |
|---|---|
| EAN: | 4009199130020 |
| Zložená výška: | 55 cm |
| Maximálna váha (kapacita): | 150 kg |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Zložená hĺbka: | 20 cm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška (max): | 45 cm |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Hliník |
| Odkladacia časť: | Áno |
| Počet priečok rebríka: | 2 krokov |
| Upozornenia: | Do not use near power lines. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
