Tracer TRL-5 WH Laminátor na teplo 280 mm/min Biely
Kód: BIUTRCLAM0003Podrobný popis
Tracer TRL-5 WH Laminátor na teplo 280 mm/min Biely| Maximálna hrúbka dokumentu | 0,6 mm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Zahrievacia doba | 3 min |
| Farba | Biela |
| Rýchlosť laminácie | 270 mm/min |
| Model | Teplý laminátor |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Prúd | 1,15 A |
| Spotreba elektrickej energie | 265 W |
| Upozornenia | Be careful to avoid burns when working with hot parts., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water and moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminators |
|---|---|
| EAN: | 5907512871416 |
| Maximálna hrúbka dokumentu: | 0,6 mm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Zahrievacia doba: | 3 min |
| Farba: | Biela |
| Rýchlosť laminácie: | 270 mm/min |
| Model: | Teplý laminátor |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Prúd: | 1,15 A |
| Spotreba elektrickej energie: | 265 W |
| Upozornenia: | Be careful to avoid burns when working with hot parts., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water and moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
