DELL SE2725HM LCD monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Čierna
Kód: MONDELMON0276Podrobný popis
DELL SE2725HM LCD monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Čierna| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet VGA portov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Verzia HDCP | 1.4 |
| HDCP | Áno |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | HDMI, AC |
| Stojan v cene | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Nie |
| Obsahuje napájací adaptér | Nie |
| Stylus v cene | Nie |
| Dĺžka HDMI kábla | 1,8 m |
| Hĺbka (bez stojana) | 49,2 mm |
| Výška (s podstavcom) | 453,7 mm |
| Výška (bez stojana) | 361,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,16 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 3,56 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 199,9 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 611,1 mm |
| Šírka (bez stojana) | 611,1 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 6,61 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 6,6 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,34 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Spotreba energie (max) | 28 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 16 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Spotreba elektrickej energie | 16,3 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | D |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| LED podsvietenie | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59,8 cm |
| Odozva | 8 ms |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1152 x 864 (XGA+) |
| Typ podsvietenia | Edge LED |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické) | 72% |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Hustota pixelov | 81 ppi |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu | IPS |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,6 cm |
| Tvrdosť povrchu | 3H |
| Čas odozvy (min) | 5 ms |
| Vodorovná frekvencia (digitál) | 30 - 110 kHz |
| Rozsah vodorovného snímania | 30 - 83 kHz |
| Podporované videomódy | 480p, 576p, 1080p, 720p |
| Rozsah zvislého snímania | 48 - 76 Hz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Zvislá frekvencia (digitál) | 48 - 100 Hz |
| Rozstup pixelov | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Wi-Fi | Nie |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Kancelária |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Farba nohy | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,58 kg |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Uhol náklonu | -5 - 21° |
| LED indikátory | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Výkyvný / otočný | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Plug and Play | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Pivot | Nie |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Neobsahuje | PVC/BFR, Ortuť, Arzén |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2186832 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | 5000 - 12192 m |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 5000 m |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e) | 96,096 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 176 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 12,144 |
| Emisie uhlíka (spotreba energie) | 79,904 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 79,728 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 4,224 |
| PAIA verzia | GaBi version 1, 2024 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5397184962558 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet VGA portov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Verzia HDCP: | 1.4 |
| HDCP: | Áno |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI, AC |
| Stojan v cene: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Nie |
| Obsahuje napájací adaptér: | Nie |
| Stylus v cene: | Nie |
| Dĺžka HDMI kábla: | 1,8 m |
| Hĺbka (bez stojana): | 49,2 mm |
| Výška (s podstavcom): | 453,7 mm |
| Výška (bez stojana): | 361,9 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,16 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 3,56 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 199,9 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 611,1 mm |
| Šírka (bez stojana): | 611,1 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 6,61 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 6,6 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,34 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Spotreba energie (max): | 28 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 16 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Spotreba elektrickej energie: | 16,3 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | D |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,3 W |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59,8 cm |
| Odozva: | 8 ms |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1152 x 864 (XGA+) |
| Typ podsvietenia: | Edge LED |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické): | 72% |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Hustota pixelov: | 81 ppi |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,6 cm |
| Tvrdosť povrchu: | 3H |
| Čas odozvy (min): | 5 ms |
| Vodorovná frekvencia (digitál): | 30 - 110 kHz |
| Rozsah vodorovného snímania: | 30 - 83 kHz |
| Podporované videomódy: | 480p, 576p, 1080p, 720p |
| Rozsah zvislého snímania: | 48 - 76 Hz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Zvislá frekvencia (digitál): | 48 - 100 Hz |
| Rozstup pixelov: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Wi-Fi: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Kancelária |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Farba nohy: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,58 kg |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Uhol náklonu: | -5 - 21° |
| LED indikátory: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| Plug and Play: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Pivot: | Nie |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Neobsahuje: | PVC/BFR, Ortuť, Arzén |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2186832 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | 5000 - 12192 m |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 5000 m |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e): | 96,096 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 176 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 12,144 |
| Emisie uhlíka (spotreba energie): | 79,904 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 79,728 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 4,224 |
| PAIA verzia: | GaBi version 1, 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
