Krüger&Matz KM0232-V3 televízor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVAKAMLCD0019Podrobný popis
Krüger&Matz KM0232-V3 televízor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet RF portov | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4a |
| Digitálny koaxiálny audio výstup | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Podporované obrazové formáty | BMP, JPEG, JPG, PNG |
| Podporované video formáty | VOB, DAT, MPG, MKV, TS, MP4 |
| Kompresné formáty videa | H.265, HEVC |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Podporované zvukové formáty | AAC, MP3 |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4 kg |
| Výška (bez stojana) | 424 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 198 mm |
| Šírka (bez stojana) | 717 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 82 mm |
| Výška (s podstavcom) | 478 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 717 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 180 - 240 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 26 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia | HD |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 px |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Jas displeja | 240 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Odozva | 6,5 ms |
| Technológia zobrazenia | DLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 80 cm |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| RMS výkon | 16 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Wi-Fi | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Výška balenia | 460 mm |
| Hĺbka balenia | 110 mm |
| Šírka balenia | 780 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2443089 |
| Video aplikácie | YouTube, Amazon Prime Video, Netflix |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.2 |
| HbbTV | Áno |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DMB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S |
| Počet tunerov | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901890127738 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet RF portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4a |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Podporované obrazové formáty: | BMP, JPEG, JPG, PNG |
| Podporované video formáty: | VOB, DAT, MPG, MKV, TS, MP4 |
| Kompresné formáty videa: | H.265, HEVC |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, MP3 |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4 kg |
| Výška (bez stojana): | 424 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 198 mm |
| Šírka (bez stojana): | 717 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 82 mm |
| Výška (s podstavcom): | 478 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 717 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 180 - 240 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 26 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia: | HD |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Jas displeja: | 240 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 3000:1 |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Odozva: | 6,5 ms |
| Technológia zobrazenia: | DLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 80 cm |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| RMS výkon: | 16 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Výška balenia: | 460 mm |
| Hĺbka balenia: | 110 mm |
| Šírka balenia: | 780 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2443089 |
| Video aplikácie: | YouTube, Amazon Prime Video, Netflix |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.2 |
| HbbTV: | Áno |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DMB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S |
| Počet tunerov: | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
