LG 32LQ630B6LA 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi čierna
Kód: TVALG-LCD0484Podrobný popis
LG 32LQ630B6LA 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi čierna| Verzia HDMI | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode |
| Lokálne stlmenie svetla | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Hĺbka (bez stojana) | 82,9 mm |
| Šírka stojana | 60,6 cm |
| Výška (bez stojana) | 437 mm |
| Šírka (bez stojana) | 736 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,65 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 736 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 180 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,7 kg |
| Výška (s podstavcom) | 464 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 26 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 37 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlíšenia | HD |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 px |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 10 W |
| Miracast | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 mm |
| Rolovateľný displej | Nie |
| Výška balenia | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 142 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,85 kg |
| Šírka balenia | 812 mm |
| Počítačový stojan | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Verzia operačného systému | 22 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.1 |
| HbbTV | Áno |
| Video aplikácie | Catch-up TV |
| Smart TV | Áno |
| Poskytovaný OS | Web OS |
| Internetová televízia | Áno |
| Typ tunera | Digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-T2 |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091636966 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode |
| Lokálne stlmenie svetla: | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Hĺbka (bez stojana): | 82,9 mm |
| Šírka stojana: | 60,6 cm |
| Výška (bez stojana): | 437 mm |
| Šírka (bez stojana): | 736 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,65 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 736 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 180 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,7 kg |
| Výška (s podstavcom): | 464 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 26 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 37 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlíšenia: | HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 10 W |
| Miracast: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 mm |
| Rolovateľný displej: | Nie |
| Výška balenia: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 142 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,85 kg |
| Šírka balenia: | 812 mm |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Verzia operačného systému: | 22 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.1 |
| HbbTV: | Áno |
| Video aplikácie: | Catch-up TV |
| Smart TV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Web OS |
| Internetová televízia: | Áno |
| Typ tunera: | Digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-T2 |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
