LG 32LQ631C televízor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0561Podrobný popis
LG 32LQ631C televízor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Verzia HDMI | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet RF portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Procesor | α5 Gen5 AI |
| Redukcia šumu | Nie |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Áno |
| Prevzorkovanie videa | Áno |
| Podporované zvukové formáty | AAC, EAC3, MP2, apt-X, DTS, AC3, MP3, WMA, PCM, HE-AAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Teletext | 2000 strany |
| Podpora HDR | Áno |
| Režim HGiG | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Napájací kábel | Áno |
| Typ batérie | AA |
| Typ diaľkového ovládača | L-con |
| Počítačový stojan | Áno |
| Hĺbka (bez stojana) | 180 mm |
| Výška (bez stojana) | 464 mm |
| Šírka stojana | 60,6 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,65 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,7 kg |
| Šírka (bez stojana) | 736 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 812 mm |
| Výška (s podstavcom) | 510 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 142 mm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 33 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED BLU |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Clear sound | Áno |
| Audio dekodéry | DTS |
| Audio kodeky | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Režimy zvuku | Clear Voice III |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| On/off vypínač | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 142 mm |
| Šírka balenia | 812 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,9 kg |
| Výška balenia | 510 mm |
| HS kód | 85287280 |
| HDMI | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Smart TV | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | Áno |
| Verzia operačného systému | WebOS22 |
| Športové upozornenia | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet OSD jazykov | 36 |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091662552 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Procesor: | α5 Gen5 AI |
| Redukcia šumu: | Nie |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG): | Áno |
| Prevzorkovanie videa: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, EAC3, MP2, apt-X, DTS, AC3, MP3, WMA, PCM, HE-AAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Teletext: | 2000 strany |
| Podpora HDR: | Áno |
| Režim HGiG: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Napájací kábel: | Áno |
| Typ batérie: | AA |
| Typ diaľkového ovládača: | L-con |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Hĺbka (bez stojana): | 180 mm |
| Výška (bez stojana): | 464 mm |
| Šírka stojana: | 60,6 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,65 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,7 kg |
| Šírka (bez stojana): | 736 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 812 mm |
| Výška (s podstavcom): | 510 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 142 mm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 33 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED BLU |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Clear sound: | Áno |
| Audio dekodéry: | DTS |
| Audio kodeky: | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 10 W |
| Režimy zvuku: | Clear Voice III |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| On/off vypínač: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 142 mm |
| Šírka balenia: | 812 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,9 kg |
| Výška balenia: | 510 mm |
| HS kód: | 85287280 |
| HDMI: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Smart TV: | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift): | Áno |
| Verzia operačného systému: | WebOS22 |
| Športové upozornenia: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 36 |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
