LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Čierny
Kód: TVALG-LCD0759Podrobný popis
LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Čierny| PC Audio výstup | Áno |
| RS-232C | Áno |
| Počet HDMI portov | 3 |
| USB vstup | Áno |
| Verzia HDMI | 2.2/1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 16/7 |
| Podpora webRTC | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Portugalčina, Angličtina, Polština, Arabčina, Čeština, Nórsky, Francúzština, Kórejština, Turečtina, Švédsky, Tradičná čínština, Japončina, Zjednodušená čínština, Dánsky, Fínsky, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Holandčina, Ruský |
| Webový prehliadač | Áno |
| Účel | Komerčný |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | Výkon |
| Výška obrazovky | 554,9 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 7,6 kg |
| Hĺbka obrazovky | 59,1 mm |
| Šírka displeja | 965 mm |
| Spotreba (úsporný režim) | 0,5 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Tvorba tepla (typická) | 283,208 BTU/h |
| Tvorba tepla (max) | 457,227 BTU/h |
| Spotreba energie (max) | 134 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 82,5 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba elektrickej energie | 83 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Menovitá životnosť | 30000 h |
| Ghosting | 1% |
| Sýtosť farieb | 80% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja | 350 cd/m² |
| Odozva | 8 ms |
| Typ panelu | ADS |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Kontrastný pomer (typický) | 1200:1 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| RMS výkon | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba rámčeka | Black |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,08 cm |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), CE, CB, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Šírka balenia | 1070 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,7 kg |
| Výška balenia | 113 mm |
| Hĺbka balenia | 645 mm |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Verzia operačného systému | 6,1 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096497524 |
| PC Audio výstup: | Áno |
| RS-232C: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| USB vstup: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.2/1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 16/7 |
| Podpora webRTC: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Portugalčina, Angličtina, Polština, Arabčina, Čeština, Nórsky, Francúzština, Kórejština, Turečtina, Švédsky, Tradičná čínština, Japončina, Zjednodušená čínština, Dánsky, Fínsky, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Holandčina, Ruský |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Účel: | Komerčný |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | Výkon |
| Výška obrazovky: | 554,9 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 7,6 kg |
| Hĺbka obrazovky: | 59,1 mm |
| Šírka displeja: | 965 mm |
| Spotreba (úsporný režim): | 0,5 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Tvorba tepla (typická): | 283,208 BTU/h |
| Tvorba tepla (max): | 457,227 BTU/h |
| Spotreba energie (max): | 134 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 82,5 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba elektrickej energie: | 83 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Menovitá životnosť: | 30000 h |
| Ghosting: | 1% |
| Sýtosť farieb: | 80% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 350 cd/m² |
| Odozva: | 8 ms |
| Typ panelu: | ADS |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Kontrastný pomer (typický): | 1200:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| RMS výkon: | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba rámčeka: | Black |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,08 cm |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| Orientácia: | Horizontálny / vertikálny |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), CE, CB, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Šírka balenia: | 1070 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,7 kg |
| Výška balenia: | 113 mm |
| Hĺbka balenia: | 645 mm |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Verzia operačného systému: | 6,1 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
