LG 49UH5Q-E 49" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² Displej Čierny
Kód: TVALG-LCD0761Podrobný popis
LG 49UH5Q-E 49" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS 500 cd/m² Displej Čierny| Počet USB portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| USB verzia | 2.0 |
| RS-232C | Áno |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| DVI port | Nie |
| USB vstup | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Francúzština, Kórejština, Čeština, Nórsky, Portugalčina, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Švédsky, Tradičná čínština, Holandčina, Ruský, Dánsky, Fínsky, Turečtina, Angličtina, Polština, Arabčina, Japončina, Zjednodušená čínština |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Účel | Univerzálne |
| Verzia HDCP | 1.4/2.2 |
| Rozptyl tepla (max) | 457 BTU/h |
| Výška obrazovky | 635,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 14,2 kg |
| Šírka displeja | 1104,3 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 11,4 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 1215 mm |
| Hĺbka obrazovky | 29,7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 142 mm |
| Výška (s podstavcom) | 742 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (max) | 134 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 86,5 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Tepelné vyžarovanie | 283 BTU/h |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 83 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Menovitá životnosť | 50000 h |
| Uhlopriečka displeja | 124,5 cm (49") |
| Kontrastný pomer (typický) | 1100:1 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvietenia | Edge-LED |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,14 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,14 cm |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 1,14 cm |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), CE, KC |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ErP, ENERGY STAR |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,2 kg |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Typ vnútornej pamäte | eMMC |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2406050 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Verzia operačného systému | 8,0 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096540695 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| USB verzia: | 2.0 |
| RS-232C: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| DVI port: | Nie |
| USB vstup: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Francúzština, Kórejština, Čeština, Nórsky, Portugalčina, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Švédsky, Tradičná čínština, Holandčina, Ruský, Dánsky, Fínsky, Turečtina, Angličtina, Polština, Arabčina, Japončina, Zjednodušená čínština |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Účel: | Univerzálne |
| Verzia HDCP: | 1.4/2.2 |
| Rozptyl tepla (max): | 457 BTU/h |
| Výška obrazovky: | 635,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 14,2 kg |
| Šírka displeja: | 1104,3 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 11,4 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 1215 mm |
| Hĺbka obrazovky: | 29,7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 142 mm |
| Výška (s podstavcom): | 742 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (max): | 134 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 86,5 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Tepelné vyžarovanie: | 283 BTU/h |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 83 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Menovitá životnosť: | 50000 h |
| Uhlopriečka displeja: | 124,5 cm (49") |
| Kontrastný pomer (typický): | 1100:1 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvietenia: | Edge-LED |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,14 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,14 cm |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 1,14 cm |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), CE, KC |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ErP, ENERGY STAR |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,2 kg |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Typ vnútornej pamäte: | eMMC |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2406050 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Verzia operačného systému: | 8,0 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
