LG 49XS4P – Digital Signage displej 49" Full HD 4000 nitov WebOS 24/7
Kód: TVALG-LCD0768Podrobný popis
LG 49XS4P – Digital Signage displej 49" Full HD 4000 nitov WebOS 24/7| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Počet USB portov | 1 |
| RS-232C | Áno |
| DisplayPorts - výstup | 1 |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Infračervený port | Áno |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie | 1 |
| USB vstup | Áno |
| Počet vstupných portov HDMI | 2 |
| Audio (L, R) výstup | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| USB verzia | 2.0 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Výstup pre infračervené diaľkové ovládanie | 1 |
| Jazyky ponuky (OSD) | Japončina, Zjednodušená čínština, Francúzština, Kórejština, Turečtina, Švédsky, Angličtina, Polština, Arabčina, Portugalčina, Čeština, Nórsky, Dánsky, Fínsky, Tradičná čínština, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Holandčina, Ruský |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 24/7 |
| Počet OSD jazykov | 22 |
| Verzia HDCP | 1.4 |
| HDCP | Áno |
| Účel | Maloobchodné |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | HDMI, AC |
| Rozptyl tepla (max) | 1365 BTU/h |
| Vhodné pre vonkajšie použitie | Áno |
| Výška obrazovky | 626,4 mm |
| Šírka displeja | 1092,7 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 20,8 kg |
| Hĺbka obrazovky | 83,5 mm |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 375 W |
| Spotreba energie (max) | 375 W |
| Tepelné vyžarovanie | 1280 BTU/h |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Dynamický kontrast | 500000:1 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Kontrastný pomer (typický) | 1300:1 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 124,5 cm (49") |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Životnosť panelu | 50000 h |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Ghosting | 3% |
| Jas displeja | 4000 cd/m² |
| Odozva | 8 ms |
| Typ panelu | IPS |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba rámčeka | Black |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 9,9 mm |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| Farba | Čierna |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,2 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,2 cm |
| Rok uvedenia | 24 |
| Výška balenia | 212 mm |
| Šírka balenia | 1181 mm |
| Hĺbka balenia | 725 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 25,3 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Typ počítačového systému | System on Chip (soc) |
| Verzia operačného systému | 6,0 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Počítačový systém | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096166185 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| Počet USB portov: | 1 |
| RS-232C: | Áno |
| DisplayPorts - výstup: | 1 |
| Počet DVI-D portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Infračervený port: | Áno |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie: | 1 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet vstupných portov HDMI: | 2 |
| Audio (L, R) výstup: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Výstup pre infračervené diaľkové ovládanie: | 1 |
| Jazyky ponuky (OSD): | Japončina, Zjednodušená čínština, Francúzština, Kórejština, Turečtina, Švédsky, Angličtina, Polština, Arabčina, Portugalčina, Čeština, Nórsky, Dánsky, Fínsky, Tradičná čínština, Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Holandčina, Ruský |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 24/7 |
| Počet OSD jazykov: | 22 |
| Verzia HDCP: | 1.4 |
| HDCP: | Áno |
| Účel: | Maloobchodné |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI, AC |
| Rozptyl tepla (max): | 1365 BTU/h |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Áno |
| Výška obrazovky: | 626,4 mm |
| Šírka displeja: | 1092,7 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 20,8 kg |
| Hĺbka obrazovky: | 83,5 mm |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 375 W |
| Spotreba energie (max): | 375 W |
| Tepelné vyžarovanie: | 1280 BTU/h |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Dynamický kontrast: | 500000:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Kontrastný pomer (typický): | 1300:1 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Uhlopriečka displeja: | 124,5 cm (49") |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Životnosť panelu: | 50000 h |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Ghosting: | 3% |
| Jas displeja: | 4000 cd/m² |
| Odozva: | 8 ms |
| Typ panelu: | IPS |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba rámčeka: | Black |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 9,9 mm |
| Orientácia: | Horizontálny / vertikálny |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| Farba: | Čierna |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,2 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,2 cm |
| Rok uvedenia: | 24 |
| Výška balenia: | 212 mm |
| Šírka balenia: | 1181 mm |
| Hĺbka balenia: | 725 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 25,3 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Typ počítačového systému: | System on Chip (soc) |
| Verzia operačného systému: | 6,0 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Počítačový systém: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
