LG 55UH5Q-E 55" 4K Digital Signage Wi-Fi 500 cd/m² WebOS 24/7 Čierny
Kód: TVALG-LCD0763Podrobný popis
LG 55UH5Q-E 55" 4K Digital Signage Wi-Fi 500 cd/m² WebOS 24/7 Čierny| USB vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 3 |
| RS-232C | Áno |
| Počet USB portov | 2 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| PC Audio výstup | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| USB verzia | 2.0 |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie | 1 |
| DVI port | Nie |
| Počet vstupných portov HDMI | 3 |
| Účel | Komerčné |
| Počet OSD jazykov | 21 |
| Inteligentné režimy | Úspora energie |
| Automatická kontrola jasu | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP5X |
| HDCP | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 24/7 |
| Verzia HDCP | 1.4/2.2 |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Hĺbka obrazovky | 29,7 mm |
| Výška obrazovky | 711,9 mm |
| Šírka displeja | 1240,1 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 14,3 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (max) | 154 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 103 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Tepelné vyžarovanie | 351 BTU/h |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 103 kWh |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný gamut | 95% |
| Hĺbka farieb | 8 bit + FRC |
| Typ panelu | ADS |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliardy farieb |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Kontrastný pomer (typický) | 1200:1 |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Životnosť panelu | 50000 h |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia | Edge-LED |
| Odozva | 8 ms |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SNMP |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| VESA montáž | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Farba rámčeka | Black |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Farba | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, ErP |
| Hodiny reálneho času (RTC) | Áno |
| Povrchová úprava | 25% |
| Šírka balenia | 1360 mm |
| Hĺbka balenia | 152 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,1 kg |
| Výška balenia | 810 mm |
| Šírka rámu | 1,14 cm |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Plug and Play | Áno |
| Spotreba energie (úsporne) | 72 W |
| Vstavaný senzor jasu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2374136 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Verzia operačného systému | webOS 8.0 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Počítačový systém | Áno |
| Typ počítačového systému | System on Chip (soc) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096522172 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| RS-232C: | Áno |
| Počet USB portov: | 2 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| PC Audio výstup: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie: | 1 |
| DVI port: | Nie |
| Počet vstupných portov HDMI: | 3 |
| Účel: | Komerčné |
| Počet OSD jazykov: | 21 |
| Inteligentné režimy: | Úspora energie |
| Automatická kontrola jasu: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP5X |
| HDCP: | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 24/7 |
| Verzia HDCP: | 1.4/2.2 |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Hĺbka obrazovky: | 29,7 mm |
| Výška obrazovky: | 711,9 mm |
| Šírka displeja: | 1240,1 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 14,3 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (max): | 154 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 103 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Tepelné vyžarovanie: | 351 BTU/h |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 103 kWh |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný gamut: | 95% |
| Hĺbka farieb: | 8 bit + FRC |
| Typ panelu: | ADS |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliardy farieb |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Kontrastný pomer (typický): | 1200:1 |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Životnosť panelu: | 50000 h |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia: | Edge-LED |
| Odozva: | 8 ms |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SNMP |
| Orientácia: | Horizontálny / vertikálny |
| VESA montáž: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Farba rámčeka: | Black |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Farba: | Čierna |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, ErP |
| Hodiny reálneho času (RTC): | Áno |
| Povrchová úprava: | 25% |
| Šírka balenia: | 1360 mm |
| Hĺbka balenia: | 152 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,1 kg |
| Výška balenia: | 810 mm |
| Šírka rámu: | 1,14 cm |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Plug and Play: | Áno |
| Spotreba energie (úsporne): | 72 W |
| Vstavaný senzor jasu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2374136 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Verzia operačného systému: | webOS 8.0 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Počítačový systém: | Áno |
| Typ počítačového systému: | System on Chip (soc) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
