LG 55XS4P-B 55" Digital Signage Full HD Wi-Fi webOS 24/7 Čierny
Kód: TVALG-LCD0767Podrobný popis
LG 55XS4P-B 55" Digital Signage Full HD Wi-Fi webOS 24/7 Čierny| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB portov | 1 |
| Počet USB 2.0 Type-B portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| DisplayPorts - vstup | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.3 |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie | 1 |
| USB vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| DisplayPorts - výstup | 1 |
| RS-232C | Áno |
| Výstup pre infračervené diaľkové ovládanie | 1 |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 24/7 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Účel | Komerčný |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka displeja | 1235,5 mm |
| Hĺbka obrazovky | 85,4 mm |
| Výška obrazovky | 709,4 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 26 kg |
| Tepelné vyžarovanie | 1280 BTU/h |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (max) | 400 W |
| Spotreba elektrickej energie | 375 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Počet displejov | 1 |
| Dynamický kontrast | 500000:1 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Životnosť panelu | 50000 h |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Jas displeja | 4000 cd/m² |
| Odozva | 9 ms |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Typ panelu | IPS |
| Ghosting | 3% |
| LED podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| RMS výkon | 20 W |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 9 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| Farba | Čierna |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,2 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,2 cm |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31,2 kg |
| Šírka balenia | 1360 mm |
| Výška balenia | 231 mm |
| Hĺbka balenia | 844 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Verzia operačného systému | 6,0 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096166222 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 Type-B portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| DisplayPorts - vstup: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.3 |
| Vstup pre infračervené diaľkové ovládanie: | 1 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| DisplayPorts - výstup: | 1 |
| RS-232C: | Áno |
| Výstup pre infračervené diaľkové ovládanie: | 1 |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 24/7 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Účel: | Komerčný |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka displeja: | 1235,5 mm |
| Hĺbka obrazovky: | 85,4 mm |
| Výška obrazovky: | 709,4 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 26 kg |
| Tepelné vyžarovanie: | 1280 BTU/h |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (max): | 400 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 375 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Počet displejov: | 1 |
| Dynamický kontrast: | 500000:1 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Životnosť panelu: | 50000 h |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Jas displeja: | 4000 cd/m² |
| Odozva: | 9 ms |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Typ panelu: | IPS |
| Ghosting: | 3% |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 9 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,2 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,2 cm |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31,2 kg |
| Šírka balenia: | 1360 mm |
| Výška balenia: | 231 mm |
| Hĺbka balenia: | 844 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Verzia operačného systému: | 6,0 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
