LG 65UL3Q-E 65" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS Čierny
Kód: TVALG-LCD0764Podrobný popis
LG 65UL3Q-E 65" Digital Signage 4K UHD Wi-Fi WebOS Čierny| RS-232C | Áno |
| Verzia HDMI | 2.2/1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| USB vstup | Áno |
| PC Audio výstup | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Tradičná čínština, Turečtina, Švédsky, Japončina, Zjednodušená čínština, Francúzština, Kórejština, Holandčina, Ruský, Angličtina, Polština, Arabčina, Portugalčina, Dánsky, Fínsky, Čeština, Nórsky |
| Účel | Komerčný |
| Webový prehliadač | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 16/7 |
| Podpora webRTC | Áno |
| Dodávané káble | Výkon |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka displeja | 1452,9 mm |
| Výška obrazovky | 829,2 mm |
| Hĺbka obrazovky | 59,7 mm |
| Hmotnosť obrazovky | 16,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba (úsporný režim) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 114 kWh |
| Spotreba energie (max) | 176 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 114 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Tvorba tepla (max) | 600,537 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická) | 388,984 BTU/h |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Ghosting | 1% |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Kontrastný pomer (typický) | 1200:1 |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Menovitá životnosť | 30000 h |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Typ panelu | ADS |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Sýtosť farieb | 80% |
| Odozva | 8 ms |
| Jas displeja | 350 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Dizajn produktu | Plochá digitálna tabuľa |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,08 cm |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 |
| Orientácia | Horizontálny / vertikálny |
| Farba rámčeka | Black |
| Certifikáty zhody | CB, Federal Communications Commission (FCC), CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Výška balenia | 141 mm |
| Šírka balenia | 1635 mm |
| Hĺbka balenia | 976 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21,8 kg |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2293366 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Verzia operačného systému | 6,1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096497517 |
| RS-232C: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.2/1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| USB vstup: | Áno |
| PC Audio výstup: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Nemčina, Španielčina, Gréčtina, Taliančina, Tradičná čínština, Turečtina, Švédsky, Japončina, Zjednodušená čínština, Francúzština, Kórejština, Holandčina, Ruský, Angličtina, Polština, Arabčina, Portugalčina, Dánsky, Fínsky, Čeština, Nórsky |
| Účel: | Komerčný |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 16/7 |
| Podpora webRTC: | Áno |
| Dodávané káble: | Výkon |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka displeja: | 1452,9 mm |
| Výška obrazovky: | 829,2 mm |
| Hĺbka obrazovky: | 59,7 mm |
| Hmotnosť obrazovky: | 16,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba (úsporný režim): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 114 kWh |
| Spotreba energie (max): | 176 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 114 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Tvorba tepla (max): | 600,537 BTU/h |
| Tvorba tepla (typická): | 388,984 BTU/h |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Ghosting: | 1% |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Kontrastný pomer (typický): | 1200:1 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Menovitá životnosť: | 30000 h |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Typ panelu: | ADS |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Sýtosť farieb: | 80% |
| Odozva: | 8 ms |
| Jas displeja: | 350 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Dizajn produktu: | Plochá digitálna tabuľa |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,08 cm |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 |
| Orientácia: | Horizontálny / vertikálny |
| Farba rámčeka: | Black |
| Certifikáty zhody: | CB, Federal Communications Commission (FCC), CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Výška balenia: | 141 mm |
| Šírka balenia: | 1635 mm |
| Hĺbka balenia: | 976 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21,8 kg |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2293366 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Verzia operačného systému: | 6,1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
