LG CreateBoard Standard interaktívna tabuľa 165,1 cm (65") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna
Kód: TVALG-LCD0766Podrobný popis
LG CreateBoard Standard interaktívna tabuľa 165,1 cm (65") 3840 x 2160 px Dotyková obrazovka Čierna| Počet HDMI portov | 3 |
| OPS slot | 1 |
| Počet výstupných portov HDMI | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet RGB portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 5 |
| Konektor USB | Micro-USB A, USB Typ-C |
| Port RS-232 | 1 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | HDMI, USB, Výkon |
| Stylus v cene | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Šírka rámu (L / T, R / B) | 15/25,6/15/43,5 |
| Výška | 907,5 mm |
| Hmotnosť | 34,8 kg |
| Hĺbka | 99,7 mm |
| Šírka | 1488,4 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 140 W |
| Spotreba energie (max) | 295 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Počet súčasných dotykov | 50 |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Farebný gamut | 72% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Počet držadiel | 1 |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Veľkosť dotykového objektu (min.) | 2 mm |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Odozva | 6,5 ms |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 5000:1 |
| Dynamický kontrast | 5000:1 |
| Hrúbka skla displeja | 3,2 mm |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Typ panelu | VA |
| Čas odozvy dotykového systému | 5 ms |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Výkon reproduktoru | 40 W |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Šírka balenia | 1628 mm |
| Hĺbka balenia | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 41,5 kg |
| Výška balenia | 1014 mm |
| Farba | Čierna |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| Certifikácia | IEC 62368-1:2018; UL 62368-1:2019 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, ErP, EPEAT |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC) |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Architektúra procesora | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
| Verzia operačného systému | 14 |
| Poskytovaný OS | Android |
| Kapacita pamäte RAM | 8 GB |
| Rodina grafickej karty | ARM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Grafická karta | Mali-G52 MP8 |
| Zabudovaný projektor | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096421253 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| OPS slot: | 1 |
| Počet výstupných portov HDMI: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet RGB portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 5 |
| Konektor USB: | Micro-USB A, USB Typ-C |
| Port RS-232: | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI, USB, Výkon |
| Stylus v cene: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Šírka rámu (L / T, R / B): | 15/25,6/15/43,5 |
| Výška: | 907,5 mm |
| Hmotnosť: | 34,8 kg |
| Hĺbka: | 99,7 mm |
| Šírka: | 1488,4 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 140 W |
| Spotreba energie (max): | 295 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Počet súčasných dotykov: | 50 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Farebný gamut: | 72% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Počet držadiel: | 1 |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Veľkosť dotykového objektu (min.): | 2 mm |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Odozva: | 6,5 ms |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 5000:1 |
| Dynamický kontrast: | 5000:1 |
| Hrúbka skla displeja: | 3,2 mm |
| Dotyková technológia: | Multi-dotykové |
| Typ panelu: | VA |
| Čas odozvy dotykového systému: | 5 ms |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 40 W |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Šírka balenia: | 1628 mm |
| Hĺbka balenia: | 185 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 41,5 kg |
| Výška balenia: | 1014 mm |
| Farba: | Čierna |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 50000 h |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| Certifikácia: | IEC 62368-1:2018; UL 62368-1:2019 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, ErP, EPEAT |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC) |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
| Verzia operačného systému: | 14 |
| Poskytovaný OS: | Android |
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Rodina grafickej karty: | ARM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Grafická karta: | Mali-G52 MP8 |
| Zabudovaný projektor: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
