LG NanoCell 43NANO80A3B televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0747Podrobný popis
LG NanoCell 43NANO80A3B televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet RF portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Obrazový procesor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované zvukové formáty | MP3, AAC HE, AAC, PCM, AC4, apt-X, EAC3, MP2, AC3 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Typ diaľkového ovládača | Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 967 mm |
| Výška (bez stojana) | 564 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 967 mm |
| Výška (s podstavcom) | 621 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 200 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,1 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 54 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 83 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Typ napájania | Internal |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Automatická kontrola jasu | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Smerovanie reproduktoru | Dolné smerovanie |
| RMS výkon | 20 W |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Obrazový mód | 10 ways |
| Podpora aplikácií Google | Google Home, Google Cast |
| Inteligentné rozpoznávanie hlasu | Áno |
| LG technológie (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, AI Brightness Control, AI Sound, Funguje s Apple HomeKit |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-C |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096362242 |
| Počet RF portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Obrazový procesor: | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, AAC HE, AAC, PCM, AC4, apt-X, EAC3, MP2, AC3 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Typ diaľkového ovládača: | Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 967 mm |
| Výška (bez stojana): | 564 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 967 mm |
| Výška (s podstavcom): | 621 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 200 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,1 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 54 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 83 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Typ napájania: | Internal |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Automatická kontrola jasu: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Smerovanie reproduktoru: | Dolné smerovanie |
| RMS výkon: | 20 W |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Obrazový mód: | 10 ways |
| Podpora aplikácií Google: | Google Home, Google Cast |
| Inteligentné rozpoznávanie hlasu: | Áno |
| LG technológie (AV/TV): | AI Acoustic Tuning, Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, AI Brightness Control, AI Sound, Funguje s Apple HomeKit |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-C |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
