LG NanoCell AI 43NANO81A3A televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0701Podrobný popis
LG NanoCell AI 43NANO81A3A televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 2 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Podporované video formáty | AV1, VP9, HEVC/H.265 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Herný režim | Áno |
| DVD prehrávač | Nie |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Záznam na USB | Nie |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Soundbar v balení | Nie |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,1 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 249 mm |
| Šírka (bez stojana) | 967 mm |
| Výška (s podstavcom) | 629 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 967 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 8,9 kg |
| Výška (bez stojana) | 564 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 24,9 cm |
| Šírka stojana | 73,9 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 54 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 83 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | NanoCell |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný subwoofer | Nie |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Šírka balenia | 1075 mm |
| Výška balenia | 660 mm |
| Hĺbka balenia | 187 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,4 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2226964 |
| LG technológie (AV/TV) | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, ThinQ™, LG Sound Sync |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hotelový mód | Nie |
| Počet OSD jazykov | 38 |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Programovacie obdobie | 8 dni |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Základný hotelový režim | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096362235 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet RF portov: | 2 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Podporované video formáty: | AV1, VP9, HEVC/H.265 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| DVD prehrávač: | Nie |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Záznam na USB: | Nie |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Soundbar v balení: | Nie |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,1 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 249 mm |
| Šírka (bez stojana): | 967 mm |
| Výška (s podstavcom): | 629 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 967 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 8,9 kg |
| Výška (bez stojana): | 564 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 24,9 cm |
| Šírka stojana: | 73,9 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 54 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 83 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | NanoCell |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| RMS výkon: | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný subwoofer: | Nie |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Šírka balenia: | 1075 mm |
| Výška balenia: | 660 mm |
| Hĺbka balenia: | 187 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,4 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2226964 |
| LG technológie (AV/TV): | AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, ThinQ™, LG Sound Sync |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hotelový mód: | Nie |
| Počet OSD jazykov: | 38 |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Programovacie obdobie: | 8 dni |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Nie |
| Základný hotelový režim: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
