LG OLED evo AI OLED55C51LA televízor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0688Podrobný popis
LG OLED evo AI OLED55C51LA televízor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet RF portov | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technológia spracovania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Podporované zvukové formáty | AAC, AC3, MP3, WMA, apt-X, EAC3, MP2, PCM, AC4, HE-AAC |
| AMD FreeSync | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| WiSA pripravené | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Technológia stmievania podsvietenia | Pixel Dimming |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 230 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 16 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1222 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 45,1 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1222 mm |
| Výška (bez stojana) | 703 mm |
| Výška (s podstavcom) | 757 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 14,1 kg |
| Šírka stojana | 47 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 191 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 77 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | OLED evo |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odozva | 0,1 ms |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 139,7 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie | OLED Motion |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.2 kanály/kanálov |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 40 W |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Zdieľanie režimu TV zvuku | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 200 |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 1360 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 187 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21,3 kg |
| Výška balenia | 810 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2221770 |
| LG technológie (AV/TV) | Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, LG Channels, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready |
| Internetová televízia | Áno |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Smart TV | Áno |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096381885 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technológia spracovania obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, AC3, MP3, WMA, apt-X, EAC3, MP2, PCM, AC4, HE-AAC |
| AMD FreeSync: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| WiSA pripravené: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Pixel Dimming |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 230 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 16 kg |
| Šírka (bez stojana): | 1222 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 45,1 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1222 mm |
| Výška (bez stojana): | 703 mm |
| Výška (s podstavcom): | 757 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 14,1 kg |
| Šírka stojana: | 47 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 191 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 77 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | OLED evo |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Odozva: | 0,1 ms |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 139,7 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie: | OLED Motion |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.2 kanály/kanálov |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| RMS výkon: | 40 W |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Zdieľanie režimu TV zvuku: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 200 |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 1360 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 187 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21,3 kg |
| Výška balenia: | 810 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2221770 |
| LG technológie (AV/TV): | Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, LG Channels, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready |
| Internetová televízia: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Smart TV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
