LG OLED evo AI OLED65C51LA televízor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0690Podrobný popis
LG OLED evo AI OLED65C51LA televízor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet RF portov | 2 |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podporované zvukové formáty | AAC, MP3, WMA, MP2, PCM, AC4, HE-AAC, EAC3, AC3, apt-X |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dynamic Tone Mapping PRO, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Pixel Dimming |
| Herné funkcie | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Záznam na USB | Áno |
| Herný režim | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Obrazový procesor | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | Magic Remote MR25GA |
| Dodávané káble | AC |
| Výška (s podstavcom) | 880 mm |
| Výška (bez stojana) | 826 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1441 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1441 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 23 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 18,5 kg |
| Šírka stojana | 47 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 45,1 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 230 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 16,6 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 234 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 95 kWh |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 164 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie | OLED Motion |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Odozva | 0,1 ms |
| Technológia zobrazenia | OLED evo |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Režimy zvuku | AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.2 kanály/kanálov |
| Zdieľanie režimu TV zvuku | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Čierna |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 200 mm |
| Výška balenia | 950 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26,4 kg |
| Hĺbka balenia | 200 mm |
| Šírka balenia | 1600 mm |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2224420 |
| LG technológie (AV/TV) | Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, WOW Orchestra, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, LG Channels |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Internetová televízia | Áno |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Smart TV | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Počet tunerov | 1 tuner/tunerov |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096363560 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet RF portov: | 2 |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, MP3, WMA, MP2, PCM, AC4, HE-AAC, EAC3, AC3, apt-X |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dynamic Tone Mapping PRO, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Pixel Dimming |
| Herné funkcie: | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Záznam na USB: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Obrazový procesor: | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | Magic Remote MR25GA |
| Dodávané káble: | AC |
| Výška (s podstavcom): | 880 mm |
| Výška (bez stojana): | 826 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1441 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1441 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 23 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 18,5 kg |
| Šírka stojana: | 47 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 45,1 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 230 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 16,6 kg |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 234 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 95 kWh |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 164 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie: | OLED Motion |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Odozva: | 0,1 ms |
| Technológia zobrazenia: | OLED evo |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Režimy zvuku: | AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.2 kanály/kanálov |
| Zdieľanie režimu TV zvuku: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Čierna |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 200 mm |
| Výška balenia: | 950 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26,4 kg |
| Hĺbka balenia: | 200 mm |
| Šírka balenia: | 1600 mm |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2224420 |
| LG technológie (AV/TV): | Magic Remote Control, ThinQ™, LG Sound Sync, WOW Orchestra, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, LG Channels |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Internetová televízia: | Áno |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Smart TV: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Počet tunerov: | 1 tuner/tunerov |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
