LG OLED evo AI OLED83C54LA 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0757Podrobný popis
LG OLED evo AI OLED83C54LA 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Počet RF portov | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO, Dolby Vision, Filmmaker Mode |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Podporované zvukové formáty | AC3, MP2, apt-X, PCM, AC4, HE-AAC, AAC, MP3, WMA, EAC3 |
| Záznam na USB | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Pixel Dimming |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| AMD FreeSync | Áno |
| Obrazový procesor | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hĺbka stojana (palce) | 29,7 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 52,9 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1144 mm |
| Výška (bez stojana) | 1055 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 28,3 kg |
| Šírka stojana | 46 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 1842 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 33 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 297 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1842 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 385 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 144 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 2,11 m (83") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Odozva | 0,1 ms |
| Technológia zobrazenia | OLED evo |
| Technológia pohybovej interpolácie | OLED Motion |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 187,7 cm |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Zdieľanie režimu TV zvuku | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 mm |
| Farba | Čierna |
| Farba stojana | Šedá |
| VESA montáž | Áno |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 44,6 kg |
| Hĺbka balenia | 200 mm |
| Šírka balenia | 2050 mm |
| Výška balenia | 1210 mm |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2230298 |
| LG technológie (AV/TV) | LG Channels, Bluetooth Surround Ready, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Orchestra, LG Sound Sync |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Časovač zapnutia / vypnutia | Áno |
| Počet tunerov | 1 tuner/tunerov |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096419908 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Počet RF portov: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO, Dolby Vision, Filmmaker Mode |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Podporované zvukové formáty: | AC3, MP2, apt-X, PCM, AC4, HE-AAC, AAC, MP3, WMA, EAC3 |
| Záznam na USB: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Pixel Dimming |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Obrazový procesor: | α9 Gen 8 AI Processor 4K |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hĺbka stojana (palce): | 29,7 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 52,9 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1144 mm |
| Výška (bez stojana): | 1055 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 28,3 kg |
| Šírka stojana: | 46 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 1842 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 33 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 297 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1842 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 385 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 144 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 2,11 m (83") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Odozva: | 0,1 ms |
| Technológia zobrazenia: | OLED evo |
| Technológia pohybovej interpolácie: | OLED Motion |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 187,7 cm |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Režimy zvuku: | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Zdieľanie režimu TV zvuku: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 mm |
| Farba: | Čierna |
| Farba stojana: | Šedá |
| VESA montáž: | Áno |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 44,6 kg |
| Hĺbka balenia: | 200 mm |
| Šírka balenia: | 2050 mm |
| Výška balenia: | 1210 mm |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2230298 |
| LG technológie (AV/TV): | LG Channels, Bluetooth Surround Ready, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Orchestra, LG Sound Sync |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Časovač zapnutia / vypnutia: | Áno |
| Počet tunerov: | 1 tuner/tunerov |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
