LG OLED evo AI OLED83C54LA 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0757
Neohodnotené
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
RF konektor typu F, IEC
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Počet HDMI portov 4
Common Interface (CI) Áno
Digitálny optický audio vstup 1
Počet RF portov 2
Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 3
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Technológia spracovania obrazu LG AI Picture Pro
Podpora HDR Áno
Podporované zvukové formáty AC3, MP2, AAC, apt-X, PCM, AC4, HE-AAC, MP3, WMA, EAC3
NVIDIA G-SYNC Áno
AMD FreeSync Áno
Obrazový procesor α9 Gen 8 AI Processor 4K
Podpora vzdialeného ovládania smartfónu Áno
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Viacnásobné zobrazenie Áno
AI zvýšenie rozlíšenia Áno
Technológia stmievania podsvietenia Pixel Dimming
Záznam na USB Áno
Dodávané káble AC
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
hmotnosť (s podstavcom) 33 kg
Výška (bez stojana) 1055 mm
Hĺbka (bez stojana) 52,9 mm
Hmotnosť (bez stojana) 28,3 kg
Výška (s podstavcom) 1144 mm
Hĺbka (s podstavcom) 297 mm
Šírka (bez stojana) 1842 mm
Šírka (s podstavcom) 1842 mm
Šírka stojana 46 cm
Hĺbka stojana (palce) 29,7 cm
Vstupné striedavé napätie 100 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz
Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín 144 kWh
Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín 385 kWh
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Stupnica energetickej účinnosti A až G
Trieda energetickej účinnosti (SDR) F
Trieda energetickej účinnosti (HDR) G
Technológia zobrazenia OLED evo
Natívna obnovovacia frekvencia 120 Hz
Natívny pomer strán 16:9
Uhlopriečka displeja 2,11 m (83")
Odozva 0,1 ms
Rozlíšenie displeja 3840 x 2160 px
Typ HD rozlíšenia 4K Ultra HD
Tvar obrazovky Plochý
Technológia pohybovej interpolácie OLED Motion
Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja 144 Hz
Uhlopriečka obrazovky (metrický) 187,7 cm
RMS výkon 40 W
Audio dekodéry Dolby Digital, Dolby Atmos
Zdieľanie režimu TV zvuku Áno
Výstupné zvukové kanály 2.2 kanály/kanálov
Režimy zvuku AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro, AI Sound Pro
Zachytenie poruchy (eARC) Áno
Zabudovaný subwoofer Áno
Webový prehliadač Áno
Wi-Fi Áno
Wi-Fi štandardy 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax)
Verzia Bluetooth 5.3
Bluetooth Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
VESA montáž Áno
Farba Čierna
Kompatibilné s VESA úchytom na stenu 400 x 400 mm
Typ stojana Stredový stojan
Farba stojana Šedá
Rok uvedenia 2025
Hĺbka balenia 200 mm
Výška balenia 1210 mm
Hmotnosť vrátane balenia 44,6 kg
Šírka balenia 2050 mm
Záručná lehota 5 rok / roky
Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). 2230298
Poskytovaný OS WebOS
Verzia operačného systému 25
Podpora Apple AirPlay 2 Áno
Smart TV Áno
Internetová televízia Áno
Časovač zapnutia / vypnutia Áno
Formát digitálneho signálu DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Automatické vyhľadávanie kanálov Áno
Počet tunerov 1 tuner/tunerov
Typ tunera Analógový a digitálny
Dodatočné parametre
Kategória: LCD TVs
EAN: 8806096419908
RF konektor typu: F, IEC
Počet HDMI portov: 4
Common Interface (CI): Áno
Počet RF portov: 2
Podpora HDR: Áno
NVIDIA G-SYNC: Áno
AMD FreeSync: Áno
Viacnásobné zobrazenie: Áno
AI zvýšenie rozlíšenia: Áno
Záznam na USB: Áno
Dodávané káble: AC
hmotnosť (s podstavcom): 33 kg
Výška (bez stojana): 1055 mm
Hĺbka (bez stojana): 52,9 mm
Výška (s podstavcom): 1144 mm
Hĺbka (s podstavcom): 297 mm
Šírka (bez stojana): 1842 mm
Šírka (s podstavcom): 1842 mm
Šírka stojana: 46 cm
Hĺbka stojana (palce): 29,7 cm
Natívny pomer strán: 16:9
Odozva: 0,1 ms
Typ HD rozlíšenia: 4K Ultra HD
Tvar obrazovky: Plochý
RMS výkon: 40 W
Zdieľanie režimu TV zvuku: Áno
Zachytenie poruchy (eARC): Áno
Zabudovaný subwoofer: Áno
Webový prehliadač: Áno
Wi-Fi: Áno
Verzia Bluetooth: 5.3
Bluetooth: Áno
Ethernet / LAN pripojenie: Áno
VESA montáž: Áno
Farba: Čierna
Typ stojana: Stredový stojan
Farba stojana: Šedá
Rok uvedenia: 2025
Hĺbka balenia: 200 mm
Výška balenia: 1210 mm
Šírka balenia: 2050 mm