LG OLED evo AI OLED83G51LW televízor 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0726Podrobný popis
LG OLED evo AI OLED83G51LW televízor 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet HDMI portov | 4 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| RF konektor typu | F, IEC |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Počet RF portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podporované zvukové formáty | AAC, EAC3, PCM, AC4, HE-AAC, AC3, apt-X, MP3, WMA, MP2 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Pixel Dimming |
| Technológia spracovania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Áno |
| Záznam na USB | Áno |
| Herné funkcie | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| WiSA pripravené | Áno |
| Obrazový procesor | α11 4K AI |
| Podpora HDR | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | Magic Remote MR25GA |
| Typ montážnej súpravy | Montáž na stenu |
| Hmotnosť (bez stojana) | 39 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 44,9 kg |
| Výška (bez stojana) | 1057 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1115 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1847 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 321 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 32,1 cm |
| Šírka stojana | 50,1 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 1847 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 28 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 125 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 350 kWh |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 210 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Odozva | 0,1 ms |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 2,11 m (83") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 165 Hz |
| Technológia zobrazenia | OLED evo |
| Technológia pohybovej interpolácie | OLED Motion |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning |
| Výstupné zvukové kanály | 4.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon | 60 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Zdieľanie režimu TV zvuku | Áno |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| VESA montáž | Áno |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 |
| Výška balenia | 1210 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 54,4 kg |
| Hĺbka balenia | 253 mm |
| Šírka balenia | 2050 mm |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2223919 |
| LG technológie (AV/TV) | LG Channels, LG Sound Sync, Magic Remote Control, Dynamic Tone Mapping Pro, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, ThinQ™, WOW Orchestra |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096409237 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| RF konektor typu: | F, IEC |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, EAC3, PCM, AC4, HE-AAC, AC3, apt-X, MP3, WMA, MP2 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), Dynamic Tone Mapping PRO |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Pixel Dimming |
| Technológia spracovania obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Záznam na USB: | Áno |
| Herné funkcie: | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Dashboard, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| WiSA pripravené: | Áno |
| Obrazový procesor: | α11 4K AI |
| Podpora HDR: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | Magic Remote MR25GA |
| Typ montážnej súpravy: | Montáž na stenu |
| Hmotnosť (bez stojana): | 39 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 44,9 kg |
| Výška (bez stojana): | 1057 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1115 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1847 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 321 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 32,1 cm |
| Šírka stojana: | 50,1 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 1847 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 28 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 125 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 350 kWh |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 210 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Odozva: | 0,1 ms |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 2,11 m (83") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
| Technológia zobrazenia: | OLED evo |
| Technológia pohybovej interpolácie: | OLED Motion |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro, AI Acoustic Tuning |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon: | 60 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Zdieľanie režimu TV zvuku: | Áno |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| VESA montáž: | Áno |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 |
| Výška balenia: | 1210 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 54,4 kg |
| Hĺbka balenia: | 253 mm |
| Šírka balenia: | 2050 mm |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2223919 |
| LG technológie (AV/TV): | LG Channels, LG Sound Sync, Magic Remote Control, Dynamic Tone Mapping Pro, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, ThinQ™, WOW Orchestra |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
