LG OLED65G51LW televízor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0689Podrobný popis
LG OLED65G51LW televízor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 3 |
| Obrazový procesor | α11 4K AI |
| WiSA pripravené | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO |
| AMD FreeSync | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Herné funkcie | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka stojana | 48,5 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 263 mm |
| Výška (bez stojana) | 826 mm |
| Výška (s podstavcom) | 910 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 22 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 26,6 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1441 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1441 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 26,3 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 24,3 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 222 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 85 kWh |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| RMS výkon | 60 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 4.2 kanály/kanálov |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 |
| Šírka balenia | 1600 mm |
| Typ balenia | Kartón |
| Výška balenia | 970 mm |
| Hĺbka balenia | 172 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 34,1 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2244906 |
| LG technológie (AV/TV) | Dolby Vision™, AI Super Upscaling, OLED Motion, ThinQ™, Dolby Atmos® |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096409664 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 3 |
| Obrazový procesor: | α11 4K AI |
| WiSA pripravené: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping PRO |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Herné funkcie: | 4K HFR (High Frame Rate), Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka stojana: | 48,5 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 263 mm |
| Výška (bez stojana): | 826 mm |
| Výška (s podstavcom): | 910 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 22 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 26,6 kg |
| Šírka (bez stojana): | 1441 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1441 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 26,3 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 24,3 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 222 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 85 kWh |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| RMS výkon: | 60 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.2 kanály/kanálov |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 |
| Šírka balenia: | 1600 mm |
| Typ balenia: | Kartón |
| Výška balenia: | 970 mm |
| Hĺbka balenia: | 172 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 34,1 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2244906 |
| LG technológie (AV/TV): | Dolby Vision™, AI Super Upscaling, OLED Motion, ThinQ™, Dolby Atmos® |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
