LG QNED evo AI 55QNED93A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0724Podrobný popis
LG QNED evo AI 55QNED93A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet RF portov | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Obrazový procesor | α8 AI Processor 4K |
| WiSA pripravené | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Podporované video formáty | VP9, HEVC/H.265, AV1 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | LG AI Picture Pro |
| Podpora HDR | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Precision Dimming |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| DVD prehrávač | Nie |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Herný režim | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 1226 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 12,5 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 13,7 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 1226 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 709 mm |
| Výška (s podstavcom) | 776 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 325 mm |
| Šírka stojana | 32,4 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 32,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 185 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 84 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Technológia zobrazenia | QNED MiniLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 139 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Pro |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Výstupné zvukové kanály | 2.2 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 4 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer | Áno |
| Režimy zvuku | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon subwooferu | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Webový prehliadač | Áno |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ stojana | Pripojený stojan |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Šírka balenia | 1560 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,8 kg |
| Výška balenia | 830 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2230367 |
| LG technológie (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™, Dynamic Tone Mapping Pro, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| HbbTV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Počet OSD jazykov | 38 |
| Programovacie obdobie | 8 dni |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096416099 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Obrazový procesor: | α8 AI Processor 4K |
| WiSA pripravené: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Podporované video formáty: | VP9, HEVC/H.265, AV1 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dynamic Tone Mapping PRO, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | LG AI Picture Pro |
| Podpora HDR: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Precision Dimming |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DVD prehrávač: | Nie |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Herný režim: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 1226 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 12,5 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 13,7 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 1226 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 709 mm |
| Výška (s podstavcom): | 776 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 325 mm |
| Šírka stojana: | 32,4 cm |
| Hĺbka stojana (palce): | 32,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 185 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 84 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Technológia zobrazenia: | QNED MiniLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 139 cm |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Pro |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.2 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 4 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer: | Áno |
| Režimy zvuku: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS výkon subwooferu: | 20 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ stojana: | Pripojený stojan |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Šírka balenia: | 1560 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,8 kg |
| Výška balenia: | 830 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2230367 |
| LG technológie (AV/TV): | AI Acoustic Tuning, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™, Dynamic Tone Mapping Pro, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| HbbTV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 38 |
| Programovacie obdobie: | 8 dni |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
