LG UHD AI 43UA73003LA televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0722Podrobný popis
LG UHD AI 43UA73003LA televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet RF portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP2, EAC3, MP3, apt-X, PCM, HE-AAC, AAC |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| DVD prehrávač | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Obrazový procesor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,9 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 957 mm |
| Výška (s podstavcom) | 608 mm |
| Šírka (bez stojana) | 957 mm |
| Výška (bez stojana) | 558 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 6,7 kg |
| Hĺbka stojana (palce) | 23,3 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 233 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,8 kg |
| Šírka stojana | 95,3 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 54 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 76 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Technológia zobrazenia | LED |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Automatická kontrola jasu | Nie |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Podporované videomódy | 2160p |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Smerovanie reproduktoru | Dolné smerovanie |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Bezrámový dizajn | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 |
| Farba stojana | Čierna |
| Typ stojana | Nožičky |
| Rok uvedenia | 2025 |
| S/PDIF výstup | 1 |
| Výška balenia | 646 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,1 kg |
| Šírka balenia | 1075 mm |
| Hĺbka balenia | 115 mm |
| Inteligentné rozpoznávanie hlasu | Áno |
| Podpora aplikácií Google | Google Cast, Google Home |
| Obrazový mód | 10 ways |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2240965 |
| LG technológie (AV/TV) | Funguje s Apple HomeKit, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Verzia operačného systému | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Poskytovaný OS | WebOS |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-T |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806096340066 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP2, EAC3, MP3, apt-X, PCM, HE-AAC, AAC |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, Dynamic Tone Mapping, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| DVD prehrávač: | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Obrazový procesor: | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,9 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 957 mm |
| Výška (s podstavcom): | 608 mm |
| Šírka (bez stojana): | 957 mm |
| Výška (bez stojana): | 558 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 6,7 kg |
| Hĺbka stojana (palce): | 23,3 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 233 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,8 kg |
| Šírka stojana: | 95,3 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 54 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 76 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Automatická kontrola jasu: | Nie |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Podporované videomódy: | 2160p |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Režimy zvuku: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio dekodéry: | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Smerovanie reproduktoru: | Dolné smerovanie |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Bezrámový dizajn: | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 |
| Farba stojana: | Čierna |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| S/PDIF výstup: | 1 |
| Výška balenia: | 646 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,1 kg |
| Šírka balenia: | 1075 mm |
| Hĺbka balenia: | 115 mm |
| Inteligentné rozpoznávanie hlasu: | Áno |
| Podpora aplikácií Google: | Google Cast, Google Home |
| Obrazový mód: | 10 ways |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2240965 |
| LG technológie (AV/TV): | Funguje s Apple HomeKit, AI Super Upscaling 4K, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra, LG Sound Sync, ThinQ™ |
| Verzia operačného systému: | 25 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | WebOS |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-T |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
