LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0003Podrobný popis
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| CI Slot | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet USB portov | 2 |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Hĺbka (bez stojana) | 85 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,2 kg |
| Výška (bez stojana) | 520,6 mm |
| Šírka (bez stojana) | 905,7 mm |
| Výška (s podstavcom) | 574 mm |
| Hĺbka (so základňou) | 21,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 6 kg |
| Šírka (so základňou) | 90,6 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 36 kWh |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 101,6 cm (40") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 16 W |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S |
| Typ tunera | Analóg |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5907518339040 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| CI Slot: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Hĺbka (bez stojana): | 85 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,2 kg |
| Výška (bez stojana): | 520,6 mm |
| Šírka (bez stojana): | 905,7 mm |
| Výška (s podstavcom): | 574 mm |
| Hĺbka (so základňou): | 21,8 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 6 kg |
| Šírka (so základňou): | 90,6 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 36 kWh |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 101,6 cm (40") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 50 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 16 W |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S |
| Typ tunera: | Analóg |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
