Philips 43PUS9010/12 televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Tmavo šedá
Kód: TVAPHILCD0364Podrobný popis
Philips 43PUS9010/12 televízor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Tmavo šedá| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| HDCP | Áno |
| Podporované video formáty | H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4, MKV, AVI, MPEG1, AV1, H.264, VP9 |
| Podporované zvukové formáty | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Podporované obrazové formáty | HEIF, BMP, PNG, GIF, JPEG |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technológia spracovania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Teletext | 1000 strany |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Podporovaný formát titulkov | SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 216 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 8,82 kg |
| Výška (bez stojana) | 567 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 10,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 77 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 962 mm |
| Šírka (bez stojana) | 962 mm |
| Výška (s podstavcom) | 629 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 114 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 51 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Uhlopriečka displeja | 109,2 cm (43") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 108 cm |
| Ekvalizér | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ambientné osvetlenie | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 200 mm |
| Farba | Tmavo šedá |
| VESA montáž | Áno |
| Šírka balenia | 1070 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 13,7 kg |
| Výška balenia | 740 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Technológie Philips (AV/TV) | Micro Dimming Pro, Works With Control4, Works With Matter, P5 Perfect Picture Engine, Gamebar 2.0 |
| Inteligentné režimy | Dolby Vision |
| Video aplikácie | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix, HBO |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Titan OS |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| ECO mód | Áno |
| Typ tunera | Digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863045930 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| HDCP: | Áno |
| Podporované video formáty: | H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4, MKV, AVI, MPEG1, AV1, H.264, VP9 |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Podporované obrazové formáty: | HEIF, BMP, PNG, GIF, JPEG |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technológia spracovania obrazu: | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Teletext: | 1000 strany |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Podporovaný formát titulkov: | SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 216 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 8,82 kg |
| Výška (bez stojana): | 567 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 10,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 77 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 962 mm |
| Šírka (bez stojana): | 962 mm |
| Výška (s podstavcom): | 629 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 114 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 51 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Uhlopriečka displeja: | 109,2 cm (43") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 108 cm |
| Ekvalizér: | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ambientné osvetlenie: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 200 mm |
| Farba: | Tmavo šedá |
| VESA montáž: | Áno |
| Šírka balenia: | 1070 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 13,7 kg |
| Výška balenia: | 740 mm |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Technológie Philips (AV/TV): | Micro Dimming Pro, Works With Control4, Works With Matter, P5 Perfect Picture Engine, Gamebar 2.0 |
| Inteligentné režimy: | Dolby Vision |
| Video aplikácie: | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix, HBO |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Titan OS |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| ECO mód: | Áno |
| Typ tunera: | Digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
