Philips 55PUS8510 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVAPHILCD0350Podrobný popis
Philips 55PUS8510 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Podporované zvukové formáty | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Vzdialený prístup | Áno |
| Teletext | 1000 strany |
| Herný režim | Áno |
| Podporované video formáty | AV1, AVI, MPEG1, H.265, HEVC, MPEG2, AVC, H.264, VP9, MKV, MPEG4 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Podporovaný formát titulkov | ASS, TXT, SRT, SUB, SMI, SSA |
| Podpora HDR | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podporované obrazové formáty | PNG, BMP, JPEG, HEIF, GIF |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Výška (bez stojana) | 715 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 88 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 280 mm |
| Výška (s podstavcom) | 778 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1226 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1226 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 9,9 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 10,3 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 68 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 109 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Podporované videomódy | 720p, 1080p, 2160p, 576p |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 139 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Ekvalizér | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 100 mm |
| Typ stojana | Nožičky |
| VESA montáž | Áno |
| Farba stojana | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 13,8 kg |
| Hĺbka balenia | 131 mm |
| Šírka balenia | 1335 mm |
| Výška balenia | 831 mm |
| Technológie Philips (AV/TV) | Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Matter, Ambilight, Works With Google Assistant |
| Poskytovaný OS | Titan OS |
| Video aplikácie | Netflix, BBC iPlayer, YouTube, Disney+, HBO, Amazon Prime Video |
| Smart TV | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Inteligentné režimy | Kino |
| ECO mód | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tunera | Digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863045862 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| HDCP: | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Vzdialený prístup: | Áno |
| Teletext: | 1000 strany |
| Herný režim: | Áno |
| Podporované video formáty: | AV1, AVI, MPEG1, H.265, HEVC, MPEG2, AVC, H.264, VP9, MKV, MPEG4 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Podporovaný formát titulkov: | ASS, TXT, SRT, SUB, SMI, SSA |
| Podpora HDR: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podporované obrazové formáty: | PNG, BMP, JPEG, HEIF, GIF |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Výška (bez stojana): | 715 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 88 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 280 mm |
| Výška (s podstavcom): | 778 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1226 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1226 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 9,9 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 10,3 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 68 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 109 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Podporované videomódy: | 720p, 1080p, 2160p, 576p |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 139 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Ekvalizér: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Audio dekodéry: | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 100 mm |
| Typ stojana: | Nožičky |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba stojana: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 13,8 kg |
| Hĺbka balenia: | 131 mm |
| Šírka balenia: | 1335 mm |
| Výška balenia: | 831 mm |
| Technológie Philips (AV/TV): | Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Matter, Ambilight, Works With Google Assistant |
| Poskytovaný OS: | Titan OS |
| Video aplikácie: | Netflix, BBC iPlayer, YouTube, Disney+, HBO, Amazon Prime Video |
| Smart TV: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Inteligentné režimy: | Kino |
| ECO mód: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
