Philips 65OLED770 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVAPHILCD0360Podrobný popis
Philips 65OLED770 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| HDCP | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Podporované video formáty | MPEG1, MPEG4, H.264, VP9, HEVC/H.265, HEVC, MPEG2, AVI, AV1, MKV |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Podporované zvukové formáty | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Podporovaný formát titulkov | ASS, TXT, SRT, SMI, SSA |
| Teletext | 1000 strany |
| Technológia stmievania podsvietenia | Micro Dimming |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Výška (s podstavcom) | 852 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 248 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1449 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1449 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 23,2 kg |
| Výška (bez stojana) | 832 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 23,5 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 58 mm |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | F |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 89 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 102 kWh |
| Podporované grafické rozlíšenie | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 164 cm |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Podporované videomódy | 576p, 720p |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 60 Hz, 25 Hz, 100 Hz, 24 Hz, 30 Hz, 120 Hz, 50 Hz |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| RMS výkon | 20 W |
| Ekvalizér | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 300 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Typ stojana | Nožičky |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Výška balenia | 995 mm |
| Šírka balenia | 1660 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 29,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2262799 |
| Technológie Philips (AV/TV) | Works With Control4, Works With Matter, Gamebar 2.0, Works With Google Assistant |
| Poskytovaný OS | Titan OS |
| Smart TV | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Video aplikácie | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, HBO, BBC iPlayer, Netflix |
| Inteligentné režimy | Tvorba filmu, Kino |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| ECO mód | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Vypnutie obrazu (pri počúvaní rádia) | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-T |
| Upozornenia | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863046845 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Podporované video formáty: | MPEG1, MPEG4, H.264, VP9, HEVC/H.265, HEVC, MPEG2, AVI, AV1, MKV |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Podporované zvukové formáty: | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Podporovaný formát titulkov: | ASS, TXT, SRT, SMI, SSA |
| Teletext: | 1000 strany |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Micro Dimming |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Výška (s podstavcom): | 852 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 248 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1449 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1449 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 23,2 kg |
| Výška (bez stojana): | 832 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 23,5 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 58 mm |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | F |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 89 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 102 kWh |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 164 cm |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Podporované videomódy: | 576p, 720p |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz, 25 Hz, 100 Hz, 24 Hz, 30 Hz, 120 Hz, 50 Hz |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ekvalizér: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 300 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Výška balenia: | 995 mm |
| Šírka balenia: | 1660 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 29,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2262799 |
| Technológie Philips (AV/TV): | Works With Control4, Works With Matter, Gamebar 2.0, Works With Google Assistant |
| Poskytovaný OS: | Titan OS |
| Smart TV: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Video aplikácie: | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, HBO, BBC iPlayer, Netflix |
| Inteligentné režimy: | Tvorba filmu, Kino |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| ECO mód: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Vypnutie obrazu (pri počúvaní rádia): | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-T |
| Upozornenia: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
