Philips 75PUS8510 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVAPHILCD0362Podrobný popis
Philips 75PUS8510 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet HDMI portov | 3 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| HDCP | Áno |
| Podporovaný formát titulkov | SUB, SRT, SMI, SSA, ASS, TXT |
| Vzdialený prístup | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Herné funkcie | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podporované video formáty | AV1, MPEG1, H.265, HEVC, MPEG2, AVI, MKV, MPEG4, AVC, H.264, VP9 |
| Herný režim | Áno |
| Teletext | 1000 strany |
| Podporované zvukové formáty | AAC, WAV, MP3, FLAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované obrazové formáty | GIF, HEIF, JPEG, BMP, PNG |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 21,7 kg |
| Výška (bez stojana) | 968 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 22,3 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 353 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1669 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1669 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1030 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 93 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 102 kWh |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 172 kWh |
| Podporované videomódy | 576p, 1080p, 720p, 2160p |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 189 cm |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Podporované grafické rozlíšenie | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 60 Hz, 50 Hz |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Ekvalizér | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Farba stojana | Čierna |
| Typ stojana | Nožičky |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31,9 kg |
| Šírka balenia | 1879 mm |
| Výška balenia | 1106 mm |
| Hĺbka balenia | 174 mm |
| Technológie Philips (AV/TV) | Works With Google Assistant, Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Matter, Ambilight |
| Poskytovaný OS | Titan OS |
| Video aplikácie | Netflix, BBC iPlayer, HBO, Amazon Prime Video, YouTube, Disney+ |
| HbbTV | Áno |
| Inteligentné režimy | Kino |
| Smart TV | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| ECO mód | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-C |
| Typ tunera | Digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863046197 |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Podporovaný formát titulkov: | SUB, SRT, SMI, SSA, ASS, TXT |
| Vzdialený prístup: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Herné funkcie: | Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) |
| Podporované video formáty: | AV1, MPEG1, H.265, HEVC, MPEG2, AVI, MKV, MPEG4, AVC, H.264, VP9 |
| Herný režim: | Áno |
| Teletext: | 1000 strany |
| Podporované zvukové formáty: | AAC, WAV, MP3, FLAC |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované obrazové formáty: | GIF, HEIF, JPEG, BMP, PNG |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 21,7 kg |
| Výška (bez stojana): | 968 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 22,3 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 353 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1669 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1669 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1030 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 93 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 102 kWh |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 172 kWh |
| Podporované videomódy: | 576p, 1080p, 720p, 2160p |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 189 cm |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz, 50 Hz |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Ekvalizér: | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba stojana: | Čierna |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31,9 kg |
| Šírka balenia: | 1879 mm |
| Výška balenia: | 1106 mm |
| Hĺbka balenia: | 174 mm |
| Technológie Philips (AV/TV): | Works With Google Assistant, Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Matter, Ambilight |
| Poskytovaný OS: | Titan OS |
| Video aplikácie: | Netflix, BBC iPlayer, HBO, Amazon Prime Video, YouTube, Disney+ |
| HbbTV: | Áno |
| Inteligentné režimy: | Kino |
| Smart TV: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| ECO mód: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-C |
| Typ tunera: | Digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
