Samsung Neo QE85QN85FAUXXH televízor 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná
Kód: TVASA1LCD0801Podrobný popis
Samsung Neo QE85QN85FAUXXH televízor 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná| Počet HDMI portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet RF portov | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| AMD FreeSync | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| DVD prehrávač | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Dodávané káble | AC |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hĺbka (bez stojana) | 47 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1892,4 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1892,4 mm |
| Výška (bez stojana) | 1082,9 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1137,4 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 36,6 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 366,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 43,6 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 41,6 kg |
| Šírka stojana | 37,5 cm |
| Spotreba energie (max) | 340 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 329 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 135 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba elektrickej energie | 135 W |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 100 Hz, 144 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Podporované videomódy | 2160p |
| Uhlopriečka displeja | 2,16 m (85") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 214 cm |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Quantum Matrix Technology Plus |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED PRO |
| Automatická kontrola jasu | Áno |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.2 kanály/kanálov |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž | Áno |
| Farba stojana | Strieborná |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 mm |
| Slim fit držiak na stenu | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Výška balenia | 1200 mm |
| Šírka balenia | 2056 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 55,6 kg |
| Ročná spotreba energie | 187 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204974 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Colour Booster Pro, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Art Store, Active Voice Amplifier Pro, Samsung Knox, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Generative Wallpaper, Relumino Mode, Karaoke Mode, Adaptive Sound Pro |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Multi |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097057185 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet RF portov: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| DVD prehrávač: | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen2 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Dodávané káble: | AC |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hĺbka (bez stojana): | 47 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1892,4 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1892,4 mm |
| Výška (bez stojana): | 1082,9 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1137,4 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 36,6 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 366,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 43,6 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 41,6 kg |
| Šírka stojana: | 37,5 cm |
| Spotreba energie (max): | 340 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 329 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 135 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba elektrickej energie: | 135 W |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 100 Hz, 144 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Podporované videomódy: | 2160p |
| Uhlopriečka displeja: | 2,16 m (85") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 214 cm |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3840 x 2160 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Quantum Matrix Technology Plus |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED PRO |
| Automatická kontrola jasu: | Áno |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.2 kanály/kanálov |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba stojana: | Strieborná |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Strieborná |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 mm |
| Slim fit držiak na stenu: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Výška balenia: | 1200 mm |
| Šírka balenia: | 2056 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 55,6 kg |
| Ročná spotreba energie: | 187 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204974 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Colour Booster Pro, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Art Store, Active Voice Amplifier Pro, Samsung Knox, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Generative Wallpaper, Relumino Mode, Karaoke Mode, Adaptive Sound Pro |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Multi |
| Počet OSD jazykov: | 27 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
