Samsung QE100QN80FUXXH televízor 2,54 m (100") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Karbón, Strieborná
Kód: TVASA1LCD0807Podrobný popis
Samsung QE100QN80FUXXH televízor 2,54 m (100") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Karbón, Strieborná| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet RF portov | 3 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Neo Quantum HDR |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Eko senzor | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Supreme UHD Dimming |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 2229,8 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 58,9 kg |
| Výška (bez stojana) | 1273,4 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 41,5 cm |
| Výška (s podstavcom) | 1332,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 415,4 mm |
| Šírka stojana | 172,3 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 60,3 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 57,4 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 2229,8 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 175 kWh |
| Režim úspory energie | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (max) | 430 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 447 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 175 W |
| Uhlopriečka displeja | 2,54 m (100") |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 252 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvietenie | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 30 W |
| Výstupné zvukové kanály | 4.0 kanály/kanálov |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba | Karbón |
| Farba stojana | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 600 x 400 |
| VESA montáž | Áno |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| Šírka balenia | 2399 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 80,7 kg |
| Hĺbka balenia | 230 mm |
| Výška balenia | 1444 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Karaoke Mode, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen2 Processor, Generative Wallpaper, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Samsung TV Plus, Supreme UHD Dimming, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Art Store |
| Smart TV | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Inteligentné režimy | Tvorba filmu |
| Internetová televízia | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.3 |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095989839 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet RF portov: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Neo Quantum HDR |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Eko senzor: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Supreme UHD Dimming |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 2229,8 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 58,9 kg |
| Výška (bez stojana): | 1273,4 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 41,5 cm |
| Výška (s podstavcom): | 1332,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 415,4 mm |
| Šírka stojana: | 172,3 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 60,3 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 57,4 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 2229,8 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 175 kWh |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (max): | 430 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 447 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 175 W |
| Uhlopriečka displeja: | 2,54 m (100") |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 252 cm |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 30 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.0 kanály/kanálov |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba: | Karbón |
| Farba stojana: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 600 x 400 |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| Šírka balenia: | 2399 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 80,7 kg |
| Hĺbka balenia: | 230 mm |
| Výška balenia: | 1444 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Karaoke Mode, Wide Viewing Angle, Real Depth Enhancer, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen2 Processor, Generative Wallpaper, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Samsung TV Plus, Supreme UHD Dimming, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Art Store |
| Smart TV: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Inteligentné režimy: | Tvorba filmu |
| Internetová televízia: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.3 |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
