Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0582Podrobný popis
Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Podpora bezdrôtovej technológie Dex | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Funkcia teletextu | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2361E |
| E-manuál | Áno |
| Výška (s podstavcom) | 451,9 mm |
| Šírka (bez stojana) | 727,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 5,2 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 143,3 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 25,5 mm |
| Výška (bez stojana) | 426,8 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 14,3 cm |
| Šírka stojana | 59,1 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 727,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 5,1 kg |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (max) | 55 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 27 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 49 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 27,4 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 80 cm |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Počet farieb displeja | 1 miliárd farieb |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| RMS výkon | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Zvuková technológia Multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Q-Symphony | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| VESA montáž | Nie |
| Rok uvedenia | 2023 |
| Farba | Čierna |
| Farba stojana | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,8 kg |
| Šírka balenia | 815 mm |
| Výška balenia | 507 mm |
| Hĺbka balenia | 119 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Micro Dimming Pro |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku | Nie |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806094949926 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet RF portov: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Podpora bezdrôtovej technológie Dex: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2361E |
| E-manuál: | Áno |
| Výška (s podstavcom): | 451,9 mm |
| Šírka (bez stojana): | 727,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,2 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 143,3 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 25,5 mm |
| Výška (bez stojana): | 426,8 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 14,3 cm |
| Šírka stojana: | 59,1 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 727,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 5,1 kg |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie (max): | 55 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 27 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 49 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 27,4 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 80 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 50 Hz |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Počet farieb displeja: | 1 miliárd farieb |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| RMS výkon: | 20 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Zvuková technológia Multiroom: | Samsung Multiroom Link |
| Q-Symphony: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| VESA montáž: | Nie |
| Rok uvedenia: | 2023 |
| Farba: | Čierna |
| Farba stojana: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,8 kg |
| Šírka balenia: | 815 mm |
| Výška balenia: | 507 mm |
| Hĺbka balenia: | 119 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Micro Dimming Pro |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Nie |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift): | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
