Samsung QE55QN80FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná
Kód: TVASA1LCD0730Podrobný popis
Samsung QE55QN80FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Automatický pohotovostný režim | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Výška (bez stojana) | 706,2 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1227,6 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 17,2 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1227,6 mm |
| Výška (s podstavcom) | 764 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 247,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 47,2 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 16,4 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 76 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 76 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (max) | 230 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 217 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Režim úspory energie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Q-Symphony | Áno |
| RMS výkon | 30 W |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Režimy zvuku | Surround, Adaptive Sound Pro |
| Výstupné zvukové kanály | 4.0 kanály/kanálov |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Miracast | Nie |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba stojana | Šedá |
| Farba | Strieborná |
| Malý držiak na stenu | Áno |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž | Áno |
| Farba názov | Carbon Silver |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 mm |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technológia zvuku | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Hmotnosť balenia | 22 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 22 kg |
| Hĺbka balenia | 148 mm |
| Výška balenia | 813 mm |
| Šírka balenia | 1352 mm |
| Stojan | AERO LINEAR |
| HDMI | Áno |
| Elektrická sieť | Áno |
| Anténny vstup | DVB-T2CS2 |
| Ročná spotreba energie | 105 kWh |
| Samsung technológie(AV/TV) | AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, Neo Quantum HDR, AI Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung Knox Security, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, FreeSync Premium Pro, Smart TV powered by Tizen, NQ4 AI Gen2 Processor, Universal Gesture, Generative Wallpaper, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, AI Sound Pro, Game Bar, Multiple Voice Assistants, Samsung TV Plus, Quantum Matrix Technology Core, Object Tracking Sound Lite, Colour Booster Pro, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| Verzia operačného systému | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995540 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet RF portov: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Automatický pohotovostný režim: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Výška (bez stojana): | 706,2 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1227,6 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 17,2 kg |
| Šírka (bez stojana): | 1227,6 mm |
| Výška (s podstavcom): | 764 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 247,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 47,2 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 16,4 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 76 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 76 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (max): | 230 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 217 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Q-Symphony: | Áno |
| RMS výkon: | 30 W |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Režimy zvuku: | Surround, Adaptive Sound Pro |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.0 kanály/kanálov |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Miracast: | Nie |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba stojana: | Šedá |
| Farba: | Strieborná |
| Malý držiak na stenu: | Áno |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba názov: | Carbon Silver |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 mm |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technológia zvuku: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Hmotnosť balenia: | 22 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 22 kg |
| Hĺbka balenia: | 148 mm |
| Výška balenia: | 813 mm |
| Šírka balenia: | 1352 mm |
| Stojan: | AERO LINEAR |
| HDMI: | Áno |
| Elektrická sieť: | Áno |
| Anténny vstup: | DVB-T2CS2 |
| Ročná spotreba energie: | 105 kWh |
| Samsung technológie(AV/TV): | AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, Neo Quantum HDR, AI Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung Knox Security, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, FreeSync Premium Pro, Smart TV powered by Tizen, NQ4 AI Gen2 Processor, Universal Gesture, Generative Wallpaper, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, AI Sound Pro, Game Bar, Multiple Voice Assistants, Samsung TV Plus, Quantum Matrix Technology Core, Object Tracking Sound Lite, Colour Booster Pro, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| Verzia operačného systému: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
