Samsung QE55S90FAE 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0738Podrobný popis
Samsung QE55S90FAE 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet RF portov | 4 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2560E |
| Hĺbka (s podstavcom) | 265,2 mm |
| Výška (s podstavcom) | 773,6 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 14,6 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 1225,4 mm |
| Šírka stojana | 36,6 cm |
| Výška (bez stojana) | 708,6 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 39,9 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1225,4 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 15,9 kg |
| Hĺbka stojana (palce) | 26,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 80 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 80 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 203 kWh |
| Spotreba energie (max) | 230 W |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 139,7 cm (55") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 138 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| RMS výkon | 40 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 300 x 200 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba názov | Graphite black |
| Farba stojana | Strieborná |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ lunety | 4 strany bez rámu |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Slim fit držiak na stenu | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 832 mm |
| Šírka balenia | 1385 mm |
| Hĺbka balenia | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21,4 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2205123 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Built-in SmartThings Hub, Samsung Health, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Object Tracking Sound Lite, Multiple Voice Assistants, LaserSlim Design, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Smart Calibration, Q-Symphony |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| HbbTV | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Multi |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Universal Browse & Play | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Počet tunerov | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Upozornenia | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097090953 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet RF portov: | 4 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2560E |
| Hĺbka (s podstavcom): | 265,2 mm |
| Výška (s podstavcom): | 773,6 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 14,6 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 1225,4 mm |
| Šírka stojana: | 36,6 cm |
| Výška (bez stojana): | 708,6 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 39,9 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1225,4 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 15,9 kg |
| Hĺbka stojana (palce): | 26,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 80 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 80 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 203 kWh |
| Spotreba energie (max): | 230 W |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 139,7 cm (55") |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 138 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| RMS výkon: | 40 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 300 x 200 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba názov: | Graphite black |
| Farba stojana: | Strieborná |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ lunety: | 4 strany bez rámu |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Slim fit držiak na stenu: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 832 mm |
| Šírka balenia: | 1385 mm |
| Hĺbka balenia: | 153 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21,4 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2205123 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Built-in SmartThings Hub, Samsung Health, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Object Tracking Sound Lite, Multiple Voice Assistants, LaserSlim Design, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Smart Calibration, Q-Symphony |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | HbbTV 2.0.4 |
| HbbTV: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Multi |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Universal Browse & Play: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Počet tunerov: | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Upozornenia: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
