Samsung QE65QN80FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná
Kód: TVASA1LCD0741Podrobný popis
Samsung QE65QN80FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná| Počet HDMI portov | 4 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| AMD FreeSync | Áno |
| Automatický pohotovostný režim | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Výška (s podstavcom) | 886,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 279,4 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1446,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 23,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 46,6 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1446,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 22,7 kg |
| Výška (bez stojana) | 829,3 mm |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 101 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 272 kWh |
| Spotreba energie (max) | 275 W |
| Spotreba elektrickej energie | 101 W |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro, Surround |
| Q-Symphony | Áno |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 4.0 kanály/kanálov |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| RMS výkon | 30 W |
| Miracast | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba názov | Carbon Silver |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| Malý držiak na stenu | Áno |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Farba stojana | Šedá |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| VESA montáž | Áno |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technológia zvuku | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Hmotnosť balenia | 30,8 kg |
| Výška balenia | 930 mm |
| Šírka balenia | 1593 mm |
| Hĺbka balenia | 158 mm |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 30,8 kg |
| HDMI | Áno |
| Anténny vstup | DVB-T2CS2 |
| Elektrická sieť | Áno |
| Stojan | AERO LINEAR |
| Ročná spotreba energie | 140 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204951 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Multiple Voice Assistants, Samsung Knox Security, AI Sound Pro, Game Bar, Smart TV powered by Tizen, NQ4 AI Gen2 Processor, Universal Gesture, Generative Wallpaper, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, Neo Quantum HDR, AI Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung TV Plus, Quantum Matrix Technology Core, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, FreeSync Premium Pro, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Object Tracking Sound Lite, Colour Booster Pro |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Verzia operačného systému | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995564 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet RF portov: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Automatický pohotovostný režim: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Výška (s podstavcom): | 886,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 279,4 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1446,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 23,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 46,6 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1446,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 22,7 kg |
| Výška (bez stojana): | 829,3 mm |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 101 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 272 kWh |
| Spotreba energie (max): | 275 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 101 W |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro, Surround |
| Q-Symphony: | Áno |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.0 kanály/kanálov |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| RMS výkon: | 30 W |
| Miracast: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba názov: | Carbon Silver |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| Malý držiak na stenu: | Áno |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Farba stojana: | Šedá |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Farba: | Strieborná |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| VESA montáž: | Áno |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Technológia zvuku: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| Hmotnosť balenia: | 30,8 kg |
| Výška balenia: | 930 mm |
| Šírka balenia: | 1593 mm |
| Hĺbka balenia: | 158 mm |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 30,8 kg |
| HDMI: | Áno |
| Anténny vstup: | DVB-T2CS2 |
| Elektrická sieť: | Áno |
| Stojan: | AERO LINEAR |
| Ročná spotreba energie: | 140 kWh |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204951 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Multiple Voice Assistants, Samsung Knox Security, AI Sound Pro, Game Bar, Smart TV powered by Tizen, NQ4 AI Gen2 Processor, Universal Gesture, Generative Wallpaper, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, Neo Quantum HDR, AI Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung TV Plus, Quantum Matrix Technology Core, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, FreeSync Premium Pro, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, 4K AI Upscaling, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Object Tracking Sound Lite, Colour Booster Pro |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Verzia operačného systému: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
