Samsung QE65QN900FT 165,1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0719Podrobný popis
Samsung QE65QN900FT 165,1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet RF portov | 1 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR 8K Pro, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), HDR 10+ |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 256,8 mm |
| Výška (s podstavcom) | 867,4 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 25,5 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 1455,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 25,9 kg |
| Výška (bez stojana) | 830,3 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 37,8 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1455,3 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 324 kWh |
| Spotreba energie (max) | 450 W |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 109 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 109 kWh |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Rozlíšenie displeja | 7680 x 4320 px |
| Typ HD rozlíšenia | 8K Ultra HD |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 165 Hz |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro, Surround |
| Výstupné zvukové kanály | 4.2.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon | 70 W |
| Q-Symphony | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Miracast | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| Malý držiak na stenu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba stojana | Čierna |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| Farba názov | Titan Black |
| Technológia zvuku | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Surround |
| Procesor | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Šírka balenia | 1600 mm |
| Výška balenia | 933 mm |
| Hmotnosť balenia | 33 kg |
| Hĺbka balenia | 164 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 33 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| Stojan | Round Feet |
| HDMI | Áno |
| Ročná spotreba energie | 151 kWh |
| Anténny vstup | DVB-T2CS2 x2 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Samsung TV Plus, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Metal Frame Design, Samsung Q-Symphony, 8K AI Upscaling, AI Motion Enhancer, Multi View (up to 4), Samsung Health, SmartThings, FreeSync Premium Pro, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, NQ8 AI Gen2 Processor, Object Tracking Sound PLUS, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Motion Xcelerator 165Hz, Samsung Knox Security, Real Depth Enhancer Pro, Colour Booster Pro, True 8K Resolution, AI Sound Pro, Game Bar, Neo Quantum HDR 8K Pro, AI Mode, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Smart TV powered by Tizen, Universal Gesture, Generative Wallpaper, SmartThings Calibration Pro, Multiple Voice Assistants, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, Quantum Matrix Technology Pro |
| Verzia operačného systému | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097068372 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet RF portov: | 1 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR 8K Pro, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), HDR 10+ |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 256,8 mm |
| Výška (s podstavcom): | 867,4 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 25,5 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 1455,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 25,9 kg |
| Výška (bez stojana): | 830,3 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 37,8 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1455,3 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 324 kWh |
| Spotreba energie (max): | 450 W |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 109 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 109 kWh |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Rozlíšenie displeja: | 7680 x 4320 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 8K Ultra HD |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro, Surround |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.2.2 kanály/kanálov |
| RMS výkon: | 70 W |
| Q-Symphony: | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Miracast: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| Malý držiak na stenu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba stojana: | Čierna |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Farba názov: | Titan Black |
| Technológia zvuku: | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Surround |
| Procesor: | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Šírka balenia: | 1600 mm |
| Výška balenia: | 933 mm |
| Hmotnosť balenia: | 33 kg |
| Hĺbka balenia: | 164 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 33 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| Stojan: | Round Feet |
| HDMI: | Áno |
| Ročná spotreba energie: | 151 kWh |
| Anténny vstup: | DVB-T2CS2 x2 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Samsung TV Plus, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Supersize Picture Enhancer, Metal Frame Design, Samsung Q-Symphony, 8K AI Upscaling, AI Motion Enhancer, Multi View (up to 4), Samsung Health, SmartThings, FreeSync Premium Pro, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, NQ8 AI Gen2 Processor, Object Tracking Sound PLUS, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Motion Xcelerator 165Hz, Samsung Knox Security, Real Depth Enhancer Pro, Colour Booster Pro, True 8K Resolution, AI Sound Pro, Game Bar, Neo Quantum HDR 8K Pro, AI Mode, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), PANTONE Validated, Smart TV powered by Tizen, Universal Gesture, Generative Wallpaper, SmartThings Calibration Pro, Multiple Voice Assistants, Auto HDR Remastering, AI energetický režim, Quantum Matrix Technology Pro |
| Verzia operačného systému: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
