Samsung QE65S95FAT 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0763Podrobný popis
Samsung QE65S95FAT 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portov | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Herný režim | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Ambientný režim | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), OLED HDR Pro, HDR 10+ |
| Automatický pohotovostný režim | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom) | 29 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 18,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 267,9 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1443,5 mm |
| Výška (s podstavcom) | 894,4 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1443,5 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 11 mm |
| Výška (bez stojana) | 829,4 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 100 W |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 100 kWh |
| Spotreba energie (max) | 540 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 315 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 165 Hz |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka displeja | 165,1 cm (65") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Q-Symphony | Áno |
| RMS výkon | 70 W |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Surround, Adaptive Sound Pro |
| Výstupné zvukové kanály | 4.2.2 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Miracast | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Malý držiak na stenu | Áno |
| Farba názov | Graphite Black |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 mm |
| Farba stojana | Čierna |
| Rok uvedenia | 2025 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ lunety | 4 strany bez rámu |
| Technológia zvuku | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS+, Adaptive Sound Pro, Surround, 360 Audio |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Hmotnosť balenia | 39,8 kg |
| Šírka balenia | 1635 mm |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Výška balenia | 935 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 39,8 kg |
| HDMI | Áno |
| Stojan | SLIM OC STAND |
| Anténny vstup | DVB-T2CS2 x2 |
| Ročná spotreba energie | 139 kWh |
| Samsung technológie(AV/TV) | Smart TV powered by Tizen, Universal Gesture, AI Sound Pro, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, AI Mode, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, Multiple Voice Assistants, AI energetický režim, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound PLUS, Colour Booster Pro, Samsung TV Plus, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), Samsung Knox Security, FreeSync Premium Pro, NQ4 AI Gen3 procesor, Game Bar, Infinity One Design with One Connect Box, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, OLED HDR Pro, OLED Glare Free, AI Motion Enhancer Pro, PANTONE Validated |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Verzia operačného systému | Tizen |
| Smart TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097077923 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portov: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Ambientný režim: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), OLED HDR Pro, HDR 10+ |
| Automatický pohotovostný režim: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Inteligentný ovládač súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom): | 29 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 18,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 267,9 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1443,5 mm |
| Výška (s podstavcom): | 894,4 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1443,5 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 11 mm |
| Výška (bez stojana): | 829,4 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 100 W |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 100 kWh |
| Spotreba energie (max): | 540 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 315 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Q-Symphony: | Áno |
| RMS výkon: | 70 W |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku: | Surround, Adaptive Sound Pro |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.2.2 kanály/kanálov |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Miracast: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Malý držiak na stenu: | Áno |
| Farba názov: | Graphite Black |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 mm |
| Farba stojana: | Čierna |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ lunety: | 4 strany bez rámu |
| Technológia zvuku: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS+, Adaptive Sound Pro, Surround, 360 Audio |
| Procesor: | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Hmotnosť balenia: | 39,8 kg |
| Šírka balenia: | 1635 mm |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Výška balenia: | 935 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 39,8 kg |
| HDMI: | Áno |
| Stojan: | SLIM OC STAND |
| Anténny vstup: | DVB-T2CS2 x2 |
| Ročná spotreba energie: | 139 kWh |
| Samsung technológie(AV/TV): | Smart TV powered by Tizen, Universal Gesture, AI Sound Pro, Samsung Multi View, Samsung Q-Symphony, Samsung Health, Real Depth Enhancer, SmartThings, SmartThings Calibration, AI Mode, AI Customisation Mode, Diaľkové ovládanie SolarCell, Multiple Voice Assistants, AI energetický režim, Dolby Atmos®, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound PLUS, Colour Booster Pro, Samsung TV Plus, Herné centrum, Auto Game Mode (ALLM), Samsung Knox Security, FreeSync Premium Pro, NQ4 AI Gen3 procesor, Game Bar, Infinity One Design with One Connect Box, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, OLED HDR Pro, OLED Glare Free, AI Motion Enhancer Pro, PANTONE Validated |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Verzia operačného systému: | Tizen |
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
