Samsung QE75QN77FAT 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0788Podrobný popis
Samsung QE75QN77FAT 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet RF portov | 2 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Technológia stmievania podsvietenia | Ultimate UHD Dimming |
| Podpora HDR | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR |
| Záznam na USB | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor, Samsung Real Depth Enhancer |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Prevzorkovanie videa | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| Počítačový stojan | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 29,6 kg |
| Výška (bez stojana) | 960,7 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 33,1 cm |
| Šírka stojana | 35,5 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 331,5 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1677,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 30,9 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 1677,5 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 26,6 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1016,2 mm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 82 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | D |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 255 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 82 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (max) | 260 W |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 189 cm |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega Contrast |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Slim fit držiak na stenu | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 mm |
| Farba stojana | Šedá |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Šírka balenia | 1815 mm |
| Výška balenia | 1080 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 40,3 kg |
| Hĺbka balenia | 164 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, AI energetický režim, Art Store, Built-in SmartThings Hub, Active Voice Amplifier Pro, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Generative Wallpaper, Samsung TV Plus, AirSlim, Karaoke Mode, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, Object Tracking Sound Lite, Quantum Matrix Technology, Adaptive Sound Pro |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.3 |
| Internetová televízia | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Smart TV | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Počet OSD jazykov | 27 |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Počet tunerov | 2 tuner/tunerov |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095917009 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet RF portov: | 2 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen2 |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Ultimate UHD Dimming |
| Podpora HDR: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR |
| Záznam na USB: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor, Samsung Real Depth Enhancer |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Prevzorkovanie videa: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 29,6 kg |
| Výška (bez stojana): | 960,7 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 33,1 cm |
| Šírka stojana: | 35,5 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 331,5 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1677,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 30,9 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 1677,5 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 26,6 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1016,2 mm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 82 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | D |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 255 kWh |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 82 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (max): | 260 W |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 189 cm |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Slim fit držiak na stenu: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 mm |
| Farba stojana: | Šedá |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Šírka balenia: | 1815 mm |
| Výška balenia: | 1080 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 40,3 kg |
| Hĺbka balenia: | 164 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, AI energetický režim, Art Store, Built-in SmartThings Hub, Active Voice Amplifier Pro, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Generative Wallpaper, Samsung TV Plus, AirSlim, Karaoke Mode, Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Technology Slim, Object Tracking Sound Lite, Quantum Matrix Technology, Adaptive Sound Pro |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.3 |
| Internetová televízia: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Smart TV: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 27 |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Počet tunerov: | 2 tuner/tunerov |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
