Samsung QE75QN80FAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná
Kód: TVASA1LCD0742Podrobný popis
Samsung QE75QN80FAU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Strieborná| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portov | 3 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Herný režim | Áno |
| Záznam na USB | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Eko senzor | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia | Ultimate UHD Dimming |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dodávané káble | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2560E |
| Počítačový stojan | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 331,5 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1670,6 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1015,6 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 33,5 kg |
| Šírka (bez stojana) | 1670,6 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 32,2 kg |
| Hĺbka stojana (palce) | 33,1 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 47,1 mm |
| Výška (bez stojana) | 958,3 mm |
| Šírka stojana | 35,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 124 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 335 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba elektrickej energie | 124 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | Neo QLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 189 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia | Mini LED |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| RMS výkon | 30 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Typ lunety | 3 strany bez rámu |
| Hmotnosť vrátane balenia | 45,7 kg |
| Výška balenia | 1075 mm |
| Šírka balenia | 1822 mm |
| Hĺbka balenia | 169 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Quantum Matrix Technology, Samsung TV Plus, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Karaoke Mode, Object Tracking Sound Lite |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| HbbTV | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.3 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995496 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portov: | 3 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen2 |
| Herný režim: | Áno |
| Záznam na USB: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Eko senzor: | Áno |
| Technológia stmievania podsvietenia: | Ultimate UHD Dimming |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR, Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dodávané káble: | AC |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2560E |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 331,5 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1670,6 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1015,6 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 33,5 kg |
| Šírka (bez stojana): | 1670,6 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 32,2 kg |
| Hĺbka stojana (palce): | 33,1 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 47,1 mm |
| Výška (bez stojana): | 958,3 mm |
| Šírka stojana: | 35,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 124 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 335 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba elektrickej energie: | 124 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 189 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvietenia: | Mini LED |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| RMS výkon: | 30 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Typ lunety: | 3 strany bez rámu |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 45,7 kg |
| Výška balenia: | 1075 mm |
| Šírka balenia: | 1822 mm |
| Hĺbka balenia: | 169 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle, EyeComfort Mode, Quantum Matrix Technology, Samsung TV Plus, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, Karaoke Mode, Object Tracking Sound Lite |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| HbbTV: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.3 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
