Samsung QE77S90FAE 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0764Podrobný popis
Samsung QE77S90FAE 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Počet RF portov | 4 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Eko senzor | Áno |
| Technológia spracovania obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Podpora HDR | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E |
| Výška (s podstavcom) | 1058,6 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1718,5 mm |
| Výška (bez stojana) | 987,6 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 35,9 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 34,2 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 32,4 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 44,9 mm |
| Šírka stojana | 36,6 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 359 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1718,5 mm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 344 kWh |
| Spotreba energie (max) | 630 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 125 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 125 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 194 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Uhlopriečka displeja | 195,6 cm (77") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| RMS výkon | 40 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba stojana | Strieborná |
| Farba názov | Graphite black |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ lunety | 4 strany bez rámu |
| Slim fit držiak na stenu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 300 |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 1154 mm |
| Šírka balenia | 1885 mm |
| Hĺbka balenia | 180 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 43,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2205112 |
| Samsung technológie(AV/TV) | Multiple Voice Assistants, LaserSlim Design, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Samsung Health, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Built-in SmartThings Hub, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, Smart Calibration, Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet OSD jazykov | 28 |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Universal Browse & Play | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD) | Multi |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet tunerov | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097090977 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Počet RF portov: | 4 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Eko senzor: | Áno |
| Technológia spracovania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Podpora HDR: | Áno |
| AI zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen3 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E |
| Výška (s podstavcom): | 1058,6 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1718,5 mm |
| Výška (bez stojana): | 987,6 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 35,9 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 34,2 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 32,4 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 44,9 mm |
| Šírka stojana: | 36,6 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 359 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1718,5 mm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 344 kWh |
| Spotreba energie (max): | 630 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 125 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 125 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 144 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 194 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Uhlopriečka displeja: | 195,6 cm (77") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 40 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba stojana: | Strieborná |
| Farba názov: | Graphite black |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ lunety: | 4 strany bez rámu |
| Slim fit držiak na stenu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 300 |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 1154 mm |
| Šírka balenia: | 1885 mm |
| Hĺbka balenia: | 180 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 43,5 kg |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2205112 |
| Samsung technológie(AV/TV): | Multiple Voice Assistants, LaserSlim Design, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Samsung Health, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, NQ4 AI Gen3 procesor, Built-in SmartThings Hub, 4K AI Upscaling Pro, Auto HDR Remastering Pro, Smart Calibration, Q-Symphony, Object Tracking Sound Lite |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | HbbTV 2.0.4 |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet OSD jazykov: | 28 |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Universal Browse & Play: | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Multi |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet tunerov: | 2 tuner/tunerov |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
